Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
18 godzin temu, Marienty napisał:

Tylko dzięki pomocy @andrutone nie urwałem tego dnia żadnego wabika

Dzięki za spotkanie Panowie. Pogoda była taka sobie, ryby również nie rozpieszczały, ale ekipa była silna, a atmosfera serdeczna:)

Wobka Marientego uratowaliśmy za pomocą patentu z Wędkarza Polskiego:

http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/1482

tylko zamiast siatki użyłem podbieraka na długiej sztycy (wobler na szczęście był blisko).

Sam również uratowałem jedną swoją przynętę za pomocą nowo obczajonego patentu Kapitana Quinna:

Moja butelka wygląda tak i sprawdziła się:

large.IMG_20161107_054124.jpg

Będę dalej testował ten patent, bo zawsze strasznie mnie bolą urwane przynęty (a pozbyłem się ich w tym sezonie naprawdę wielu).

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Koleżanki i Koledzy, przypominam o piątkowym spotkaniu towarzysko-nawadniającym w piątek od godz. 19. Miejsce: Rejs Pub ul. Kotlarska 32a. Bedzie min można sprawdzic, czy woblerki Peekola i Jaceena mają ostre kotwiczki, czy Marienty znalazl już swoją ofiarę na ten rok (klenia 70+), czy Patryk nauczył się kręcić jeżynki w odpowiednią stronę oraz zrobic sobie zdjęcie z Boorysem (bezcenna pamiątka) ;)

Zapraszamy wszystkich, wszystkich oznacza wszystkich, nie tylko Ligę Ślęzy 😎 pozdrawiam i do piątku

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, skoro wroclawska haczykowa spolecznosc wedkarska jest tak dobrze zintegrowana to wpadlem na.pewien pomysl stworzenia cos w rodzaju calorocznych Mistrzostw Wroclawia. Polegalo by to na stworzeniu jeszcze jednej ligi na zasadzie Ligi Slezy i Ligi Widawy, np Ligi Kanalu Powodziowego i teoretycznym polaczeniu tych lig na konec 1tury i koniec roku, punktacja ogolno znana z zawodow wedkarskich. W ten sposob wylonilibysmy "najlepszego wedkarza" tych 3 odcinkow rzek. Jesli pomysl sie podoba i byli by chcetni na taka inicjatywe to piszcie tu albo stworzymy nowy watek. Jest jeszcze jeden pomysl tylko na Kanal Powodziowy zeby w ciagu roku zorganizowac kilka spotkan na ktorych zrobimy sobie zawody, podsumujemy na koniec roku i rozdamy nagrody, napewno wiekszosc nas wrzuci cos do koszyka dla zwyciezcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalvcf napisał:

Witam, skoro wroclawska haczykowa spolecznosc wedkarska jest tak dobrze zintegrowana to wpadlem na.pewien pomysl stworzenia cos w rodzaju calorocznych Mistrzostw Wroclawia. Polegalo by to na stworzeniu jeszcze jednej ligi na zasadzie Ligi Slezy i Ligi Widawy, np Ligi Kanalu Powodziowego i teoretycznym polaczeniu tych lig na konec 1tury i koniec roku, punktacja ogolno znana z zawodow wedkarskich. [...]

Taaa... Weź Michał, idź z takimi pomysłami do diabła. Złowisz na powitanie dwa grubo ponad metrowe wąsate na Powodziowym, do tego jeszcze jakiegoś kabana, że gacie publiczności spadną i pozamiatane :D. Regaty rozegrane.

Kilka spotkań to sobie możemy zrobić bez zawodów, chyba, że chcesz stracić kolegów ;)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli ktos zlowi dwa duze wasy na kanale a przyzeruje np na Slezy to po polaczeniu tabeli bedzie nisko w klasyfikacji. Nie laczylibysmy centymetrow tylko punkty za koncowe miejsce w turze. Tak jak pisalem jest to luzna propozycja jesli bedzie aprobata to mozemy cos wymyslic a jesli nie to do kosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, lepiej się spotkać, jak w poprzednim sezonie. Chyba wszystkie ustawki odpuściłeś?) I szykuj się na GP Haczyk. Czekam na info Tomka o zasadach na 2017 i w ramach tego, równolegle, zaproponowałem walkę w kategorii kleń. W drugiej połowie widziałbym kategorię sandacz. Nie przeszkodzi to nikomu walczyć o wszystko a "ograniczonym" wędkarzom (jak ja:) da szansę wziąć udział chociaż w jednej kategorii. Może się przyjmie i jedno przy drugim będzie fajnie funkcjonować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ja tez jestem "ograniczonym" wedkarzem bo jakos nie po drodze mi bylo zawsze na Sleze, a tak to teraz bym sie wybral kilka razy bo mialbym dodaktowa motywacje zeby lepiej poznac rzeke, poznac sposoby wedkowania na tej rzece i przez co stac sie lepszy i skuteczniejszy. Pokazalo by to wszechstronnosc kazdego z nas. Zawody dalej niz granice miasta chyba by mialy slaba frekfencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Tradycję trzeba podtrzymać .

Jak to Jacen mawia powili przychodzi czas aby jak co roku "wytargać kufel za ucho":):ph34r:

Po wstępnych ustaleniach proponowany termin to:

PIĄTEK

19.01.2018r.

Jak co roku pewnie przejmiemy REJS PUB

Jeśli ma ktoś inne pomysły i propozycje niech działa!

PRZYPOMINAM ŻE SPOTKANIE PRZY KUFLU PODSUMOWUJĄCE SEZON 2017 , JEDNOCZEŚNIE KOŃCZĄCE LIGĘ ŚLUMP

JEST DLA WSZYSTKICH WARIATÓW I NIE TYLKO KTÓRZY BEZ KIJA I WODY ŻYĆ NIE MOGĄ!!

Jest sporo czasu żeby się zorganizować bierzcie wolne, uciekajcie na L4, Ból głowy w sobotę gwarantowany:ph34r:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

12-01-2018 (piątek) godz. 19:00 jest spotkanie dolnośląskich wędkarzy. Miejsce zarezerwowano tradycyjnie w "REJS PUB" ul. Kotlarska 32a. Metoda podnoszenia kufla, bez ograniczeń. Spinningiem, muchówką czy gruntówką, to bez znaczenia:)))

Do zobaczenia!

PS

To jest korekta do poprzedniego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

51 minut temu, jaceen napisał:

12-01-2018 (piątek) godz. 19:00 jest spotkanie dolnośląskich wędkarzy. Miejsce zarezerwowano tradycyjnie w "REJS PUB" ul. Kotlarska 32a. Metoda podnoszenia kufla, bez ograniczeń. Spinningiem, muchówką czy gruntówką, to bez znaczenia:)))

Do zobaczenia!

PS

To jest korekta do poprzedniego wpisu.

Czyli to dzisiaj ? nie za tydzień ? :) Szybko trzeba zmieniać plany na wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

panowie a może tak się spotkać na lodzie ? tego jeszcze nie było , moja propozycja to pierwsze barki , ludzi mniej jak na drugich , samochód można zostawić pod mostem kolejowym , tramwajem też można dojechać , do końca tygodnia mróz trzyma a szamani od pogody zapowiadają na przyszły tydzień nawet 15 stopni na plusie, tak że jedyna szansa na wmiare bezpieczne chodzenie po lodzie , sobota ? niedziela ? ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem A teraz czas na B! 

Odnośnie warsztatów muchowych-wobkowych! 

Oldbolo zaproponował że użyczy do owych celów swoje pomieszczenia biurowe ☺ 

Są to nie duże 3 pokoje na codzień miejsca pracy więc imprezy ze striptizem nie będzie i jak owe miejsca zastaniemy tak też je nienaruszone opuścić musimy!! 

Są tam biurka więc sprawę stołów mamy zalatwioną lecz jakieś krzesełka wędkarskie by się przydały! 

W grę wchodzi Piątek 02.03.2018r.

Propozycja startu 17:00

Zróbmy listę kto jest chętny i zobaczmy czy pomysł Wypali! 

1.Oldbolo

2.jaceen

3. Booryss

4...

W ten mroźny czas będzie chwila spotkać się z oszolomami po kiju pogadać, wymienić się materiałami, podpatrzeć coś nowego a nawet pochwalić się najbrzydszą muchą jak najlepiej nam wychodzi. 

Lokalizacja lokalu Grabiszyńska więc taktyczne całkiem nieźle! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.