Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Mogą być Kotowice , mi tam bez różnicy . Można spotkać się przy wieży widokowej na parkingu .

Miejsce łatwe i dostępne dla każdego. Wstępnie miejscówkę mamy określoną, chyba że pozostali uczestnicy będą mieli ochotę przedstawić swoje propozycje. Jeszcze mamy kilka dni na podjęcie decyzji. Zachęcam do dyskusji i potwierdzania swojego uczestnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów odnośnie dojazdu do miejsca spotkania:

normal_zlot.png

Wyjeżdżając z Wrocławia w kierunku Oławy ulicą Opolską, mijamy po drodze Siechnice by w końcu dotrzeć do miejscowości Groblice. Tam przed sklepem spożywczym skręcamy w lewo kierując się do miejscowości Kotowice. Gdy już dotrzemy do Kotowic i znajdziemy się przed kościołem to skręcamy w lewo na drogę z kostki brukowej, która doprowadzi nas do miejscowości Utrata - miejsca spotkania. Jadąc od Wrocławia będziecie mijać drogowskazy na "Wieżę widokową Kotowice" - to właściwy azymut :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieszać, bo nie zacząłem temat, ale...

Bardzo dawno tam nie byłem i z narysowanej trasy wynika dojazd do kanału żeglugowego?

Czy chodzi o drogę ciut w lewo z tą wieżą na mapie?

Czy przez śluzy do Ratowic i w drugą stronę można przechodzić? Dla dojeżdżających z tamtej strony, to dobre rozwiązanie.

Jeszcze jedno. Spotkania takie rządzą się swoimi prawami. Bywa tak, że nastawiamy się na wieeelkie ryby i później pozostaje nam stwierdzenie, że spotkanie było ok., i nie o ryby tylko chodziło ;)

Dla mnie osobiście, klimat małych rzek jest nie do pobicia. Odra to wielki rów z masą wody :)

Chętnych zbyt wielu jeszcze nie ma, to może rozważycie po drodze rzekę Oławę w Groblicach?

Nie wspomnieliście jeszcze jakie godziny.

Ja wcześniej jak na 15-tą nie dam rady. I to jeszcze 90% szansy.

A ta wieża, to dostępna dla ciekawskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceen Faktycznie mapka kieruje do kanału (moje niedopatrzenie), docelowym miejscem jest Odra z dużą ilością główek, miejscami na ognicho(znaki nie pozwolą zabłądzić). Od Kotowic nad samą rzekę jedziemy kostką brukową. Czy wieża jest obecnie udostępniona do zwiedzania - nie wiem. Nie upieram się nad omawianym miejscem i jestem otwarty na inne propozycje. Oławka? Czemu nie? Pytanie tylko czy nasze spotkanie ma być odwzorowaniem tego na Ślęzy czy wzbogacamy je o ognisko ze smaczną strawą? Z tego co pamiętam w tamtym miejscu nie ma na to miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na zmianę miejsca spotkania ? Też w tamtej okolicy , tylko na stojącej wodzie. Byliśmy dzisiaj sprawdzić miejsce i okazało się że ryba jest aktywna . Zapiął się boleń i okoń ok 25-28 cm. Odra na miejscu spotkania , jak i Oławka w Groblicach martwe , brań brak i brak oznak żerującej ryby. A spotkać można się tu

https://maps.google.pl/maps?q=51.035322,17.210811&num=1&t=h&z=17

to jest stacja kolejowa Zakrzów _Kotowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Już mamy środe, a temat jakby został zaniedbany. Kto chętny na spotkanie łapka w góre - trzeba KONKRETNIE się określić: będę lub nie. Miejsce przedstawione przez maniu394 jest ok. Godzina do szybkiego ustalenia. Organizujemy ognicho czy tylko łowimy? Czekam na odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i GuCek zostaliśmy sami :) chyba że Jaceenowi zmieni się plan dnia. To gdzie jedziemy, na miejsce przez mania wskazane, czy główki, które wskazywałeś wcześniej. Czy może dłuższy spacer po Widawie w stronę ujścia do Odry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć,

Byłoby super spotkać się w najbliższą sobotę (06.12) na zakończenie naszych zmagań na Ślęzie.

Czy perspektywa zwycięstwa tzw. "rzutem na taśmę" nie jest kusząca ?! :twisted:

To co proponuje jaceen - czyli 2-3h na wspólne wędkowanie.

Miejsce spotkania - przy moście na ul. Grabiszyńskiej - (Przy Cmentarzu Żołnierzy Polskich) - chyba, że ktoś zaproponuje inne.

Godzina 8:30 - (pewnie i tak zaczniemy rzucać po 9:00) - chyba, że ktoś zaproponuje inną.

Zapowiada się, że temperatura będzie na +.

Lista obecności:

1.jaceen

2. marienty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Szukając odpowiedniego miejsca na zlot mam w pamięci listę 24 uczestników naszej Ligi :grin: Nie zakładam oczywiście frekwencji na poziomie bliskim 100%, nie mniej jednak może ona oscylować na pułapie wyższym niż kiedykolwiek. Stąd też propozycja do wszystkich uczestników naszej zabawy o wskazywanie miejsc, które potencjalnie "zmieszczą" tak sporą grupę wykwintnych wędkarzy :mrgreen: Ze swojej strony zgłaszam kandydaturę rejonów marientego. Jest tam odpowiednia ilość miejsc parkingowych, a co najważniejsze wiele miejscówek, którymi wszyscy zapewne będziemy w stanie się podzielić. Zarówno powyżej jak i poniżej Mostu Oporowskiego każdy znajdzie coś dla siebie.

Mamy jeszcze stosunkowo wiele czasu na podjęcie decyzji o miejscu zlotu. Pod koniec lutego zweryfikujemy termin, ilość chętnych i podejmiemy ostateczną decyzję.

A może na odcinku przyujściowym znajdziemy odpowiednie miejsce by tym razem udało się połączyć wędkowanie z ogniskową biesiadą :wink: Proponujcie, sugerujcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam organizujemy ponownie wyjazd na sumy karpie Ebro-Hiszpania sierpień 2015 przelot samolotem zakwaterowanie wyżywienie transfer z i na lotnisko w Barcelonie cena około 2100 zł plus bilet na samolot tel 664145321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.