Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Stradomia


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na temat zbiornika Stradomia.Czy ktoś z kolegów wędkuje na tym zbiorniku?Wybieram się tam w najbliższym czasie i chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle warto tam jechać.Jak wygląda sytuacja z rybkami,dojazdem i jak tam wygląda po wielkiej wodzie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Z tego co wiem to okres świetności ta woda ma już za sobą.... Jakieś 2-3lata temu było całkiem nieźle: ładne liny, karasie, karpie. Teraz podobno tylko jakieś byczki i małe okonie. Miejscowi z uwagi na to, że nie ma tam w pobliżu innej ciekawej wody walili tam ze wszystkich stron i wyłowili co sie dało w myśl zasady "co na haku to w plecaku" :cry: .

PS. Może są jakieś zarybienia ale przy presji lokalsów po paru tygodniach i tak nic już tam nie ma. Odradzam. Do tego latem atrakcje w stylu nachlanych gówniarzy-zadymiarzy itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj posiedziałem 3 godzinki na stradomi

Sprzęt: Bat 5m, żyłka 0,14, haczyki 12 i 14 na przyponie 0.08 długości 30cm

Zanęta Dragon magnum Płoć

Przynęta: Pinka, biały, kuku, kuku wanilia.

Rezultaty:

-0 płoci

-1 okoń 14cm (na białego)

-1 byczek 18 cm (na białego)

Rozmawiałem z jakimś "tubylcem" na temat łowiska i wspominał że większość ludzi łowi tu na kuku i pinkę.

Mimo 2 rybek dzień zaliczam do udanych ( w końcu pierwsze ryby w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posiedziałem 3 godzinki na stradomi

Sprzęt: Bat 5m, żyłka 0,14, haczyki 12 i 14 na przyponie 0.08 długości 30cm

Zanęta Dragon magnum Płoć

Przynęta: Pinka, biały, kuku, kuku wanilia.

Rezultaty:

-0 płoci

-1 okoń 14cm (na białego)

-1 byczek 18 cm (na białego)

Rozmawiałem z jakimś "tubylcem" na temat łowiska i wspominał że większość ludzi łowi tu na kuku i pinkę.

Mimo 2 rybek dzień zaliczam do udanych ( w końcu pierwsze ryby w tym roku)

Masz zacięcie, po opisie kolegi Kamionki z wyprawy wędkarskiej, osobiście bym się chyba nie pokusił, aby tam zasiąść do wędkowania :) Chyba, że post przeczytałeś po powrocie z łowiska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Cześć, powiedzcie mi proszę, jakich ryb można się spodziewać na tym zbiorniku z gruntu? Zarośnięty jest ten zalew? Jakie jest mniej więcej dno i głębokość? Czy jest dojazd pod samą wodę? Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

w przyszłym roku planuje się tam wybrać, jakieś podpowiedzi co do tego łowiska?

Interesuje mnie karp jaki i leszcz i lin.

Cześć

I jak byłeś w tym roku?

Ja planuje się wybrać tam jutro i zastanawiam się CO, GDZIE, I JAK?

Tzn, czy mogę liczyć na leszcze na grunt i karpie na proteinę?

Gdzie usiąść (będę tam pierwszy raz więc nie mam kompletnie pojęcia jakie jest dno itp)?

Można rozkładać namioty, palić ogniska?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

widzę że temat trochę zamarł , nigdy na tym akwenie nie byłem ale dzisiaj wracając do domu za namową kolegi zajechaliśmy zobaczyć co i jak 😊 na miejscu rozmawiamy z wędkarzem który rozkłada się za karpiem do niedzieli , mówi że karpik jest , z drapieżnika drobny okoń i mały szczupak , po ostatnich zarybieniach sporo jazia , cztery lata temu woda spuszczona dno wyrównane piasek , obeszliśmy z kolegą kawałek i w końcu zobaczyłem kawałek dostępnej wody ( za dużo stanowisk to nie ma ) całkiem przypadkowo 😁 mam spining bez przekonania ( patelnia taka że pot po d...e cieknie ) zakładam kajtka , pierwszy rzut " szczupak" ołówek ✏ zmiana na gunke okoń 30 centów ,zmiana na wirujący ogonek następny okoń i następny , niewiem czy to prawo frajera czy po prostu się wstrzeliłem ale na pewno na jesień pojadę tam ze szwagrem ponton i silnik elektryczny , w okresie letnim i w weekendy to tam jest Sajgon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wasyl1968 napisał:

widzę że temat trochę zamarł , nigdy na tym akwenie nie byłem ale dzisiaj wracając do domu za namową kolegi zajechaliśmy zobaczyć co i jak 😊 na miejscu rozmawiamy z wędkarzem który rozkłada się za karpiem do niedzieli , mówi że karpik jest , z drapieżnika drobny okoń i mały szczupak , po ostatnich zarybieniach sporo jazia , cztery lata temu woda spuszczona dno wyrównane piasek , obeszliśmy z kolegą kawałek i w końcu zobaczyłem kawałek dostępnej wody ( za dużo stanowisk to nie ma ) całkiem przypadkowo 😁 mam spining bez przekonania ( patelnia taka że pot po d...e cieknie ) zakładam kajtka , pierwszy rzut " szczupak" ołówek ✏ zmiana na gunke okoń 30 centów ,zmiana na wirujący ogonek następny okoń i następny , niewiem czy to prawo frajera czy po prostu się wstrzeliłem ale na pewno na jesień pojadę tam ze szwagrem ponton i silnik elektryczny , w okresie letnim i w weekendy to tam jest Sajgon

 

zdjęcie na wariata rybka szybko do wody

V__76EB(2).jpg

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzisiaj miałem robotę w Wieruszowie , szybko się obrobiłem i na dwie godziny zawitałem na Stradomie , pierwsze zdziwienie akwen zarośnięty na środku , ale nic za dużo stanowisk niema ale zaczynam od kajtków , co drugi rzut okonek , zaczynam mieszać z kolorami i tylko daje radę kolor okoniowy lub brązy , mieszam dalej i nie typowy ogonek dał rade brały większe i dalej od brzegu tak że holowanie wielka frajdaWP_20170918_15_28_42_Pro.thumb.jpg.1752440f4f1c2111e991be6b5435e3bb.jpgkilerki dzisiejszego dnia

WP_20170918_14_40_30_Pro.jpg

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.