Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wypad na weekend na biwak wędkarsk okolice wrocławia- Dokąd?


mackbeth

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam miejsca na weekendowy wypad na biwak w promieniu 60-80 km od Wrocka

Wymagania:

- woda

- możliwość wędkowania PZW (nie komercyjne)

- możliwość "dzikiego" rozbicia się (znaczy się nie pole namiotowe czy coś...)

- tak żeby można było i popływać i połowić...

- dojazd autem blisko wody

Mietków już znam, i szczególnie bez pontonu nie połowie.... A i trochę głośnej ludności co noc jest...

Jakieś inne ciekawe miejsca?

Wiem, że jest tu mnóstwo opisów i czytam sukcesywnie, ale chodzi mi o spojrzenie na łowisko bardziej wypoczynkowo - z dziewczyną jadę...:) a zachęcić do wędkarskich wyjazdów byłoby dobrze ukochaną, to znacznie ułatwi życie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Sorki za odświeżanie, ale weekend na który planuje wyjazd prawie już się zaczął, więc ponawiam pytanie:)

Gdzie na biwak wedkarski? gdzie możńa rozbic namiot? Nie chcę rozbijać się na żadnym polu namiotowym, bo tam ani posiedzieć przy wędkach ani przyjemnie w tłumie "umca łumca " odpoczywąc...

Do tej pory byłem na Mietkowie, od strony Chwałowic... brzeg całkiem fajny i do pływania i dołowienia, ale... nie mam pontonu, wiec efekty żadne:(

W Proszkowicach ciezko o jakieś miejsce niestety.... a popływać się nie da..

czy jakieś propozycje są?

Np w mietkowie gdzie można połowić bez pontonu??? i popływać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mackbeth nie znam dużo miejsc bo sam łowie dopiero kilka sezonów ja jeździłem na wypady biwakowo-wedkarskie na bajkal i do czernicy ale tam w weekend musisz sie liczyć z rzesza ludzi o celach całkiem innych niz cichy wypoczynek wiec nie spodziewaj sie ze połowisz w spokoju bo na pewno ktos będzie jezdzi motorówka i poszczał umca-umca wszędzie gdzie da sie dojechać autem w weekend będziesz miał towarzystwo , spróbuj zobaczysz sam ocenisz czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello!

...a ja Ci polecam zbiornik Kozielno.

Godzinka drogi z Wrocławia.

Duża zaletą jest czysta woda (żwir) i ładne rybki (jak oczywiście biorą).

Byłem już tam z żoną na nocce. Bardzo nie lubi wędkarstwa. Jednak rano po wyjściu z namiotu powiedziała, że to super uczucie obudzić się nad wodą.

Miłego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozielno albo obok Topola dwa duże zbiorniki na pewno znajdziesz tam miejsce , a jak nie to Wójcice albo Głębinów ale to już woj. Opolskie . Jeżeli chodzi o czas to można tam przesiedzieć całe wakacje :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.