Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na piknik wędkarski? POMÓŻCIE


asiula

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jestem nowa, ponieważ dopiero zaczynam wciągać się w wędkowanie. Proszę, polećcie mi jakieś fajne miejsce do wędkowania, gdzie można dojechać autem i rozbić namiot na dziko, a najlepiej jakby się dało jeszcze popływać. Jest nas 4 kobitki, więc proszę o miejsca nie całkiem odludne ;), jednak żeby nie było tłumów. Ostatnio byłyśmy nad Bukówka i było suuuper ( z rybami gorzej, hihi). Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
To kobiety wędkują?!?! :)

A cóż w tym dziwnego :?:

Witaj asiula na forum :grin:

Określ może bliżej w jakiej odległości i kierunku od Wrocka szukasz odpowiedniego miejsca, czy to ma być woda stojąca czy może być też rzeka, preferowana metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc drodzy koledzy rodzaj wody nie ma większego znaczenia, ale ze wskazaniem na stojącą. Może być np. jakieś jeziorko. Chodzi nam o miejsce gdzie można rozbić 2 namioty, a jak będzie możliwość kąpieli to byłby już ideał. Ostatnio byłyśmy nad Bukówką i jeziorem Pilchowickim. Bardzo fajne miejsca, z tym że mam wątpliwości co do czystości wody w tym ostatnim ;) Czekam na sugestie gdzie warto się wybrać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałam napisać drodzy koledzy i kolezanki. Bardzo Panie przepraszam, ale po weekendzie nad j. Pilchowickim padam z nóg i mózg mi już nie pracuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za pomoc. Nad Nyskim byłam kilka razy. Faktycznie jest fajnie. Co do jezior w okolicy Legnicy to słyszałam, że nie są zbyt czyste. Do niektórych jezior strach wchodzić, hihi. Ostatnio po kąpieli w j. Pilchowickim skóra złaziła mi jak wężowi :)

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bronków duże jeziorko można się kąpać i ryba jest i bierze głównie leszcz z gruntu , w nocy na trupka może połakomić się sandałek i węgoż :) jade tam na sobote i niedziele za 2 tyg , za dwie wędki płacisz 5 zł doba wędkarska od 20 do 20 , jeżeli chcesz zabrać jakąś rybke to nic nie płacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dwa zbiorniki zaporowe Topola i Kozielno terenu masa na kozielnie samochód możesz zaparkować 10m od wody woda czysta wiec z kąpielą nie ma problemu ale za to z ryba bywa różnie , generalnie jest chyba każdy gatunek ale jak nie bierze to po prostu nic sie nie złapie . Przykładowo w sobotę ludzie tam ciągneli leszcze 65-70 cm a pare dni wstecz nic kompletnie nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podłączę się pod temat, moja ładniejsza połowa pojechałaby ze mną na ryby ale gdzieś gdzie będzie można się spokojnie rozłożyć, znacie jakieś dobre miejsce, niezbyt zarośnięte aby dojechać samochodem, rozłożyć jakiś leżak itp :?: powiedzmy jakieś 10-15km od Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.