Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wakacje w Zachodniopomorskim - poszukiwane sympatycz jezioro


brzdac81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak jak w temacie, poszukuję jeziora z klimatem (cisza, spokój, las, miejscówką na uboczu) w Zachodniopomorskim gdzie mógł bym spędzić wakacje łowiąc rybki. Interesują mnie ryba biała i drapieżnik. Może podpowiecie dolnoślązakowi jakiś ośrodek lub agroturystykę, najlepiej z możliwością wynajęcia łódki.

Z góry dzięki :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A ja polecić ci mogę Jezioro PRzybiernowskie, w miejscowości Przybiernów. Jest to już niedaleko morza więc też można wyskoczyć. 25 km od Wolina (duża rzeka Dziwna).

Z zakwaterowaniem nie ma raczej problemu tu już zostawiam google, jest pole namiotowe, są domki.

"Eutroficzne jezioro (maksymalna gł. 5,3 m, pow. 89,2 ha) leży na zachód od Przybiernowa. Działa tu pole namiotowe, kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu. Wokół znajdują się liczne stanowiska wędkarskie - wody obfitują w szczupaki, węgorze, liny i płocie"

Z tego wnioskuję, że wypożyczalnia jest. Jezioro otacza las, i dookoła ścieżka spacerowa/rowerowa. Masa solidnych, dużych pomostów ( jezioro PZW, zarybiane, widać że miejscowe koło dba o nie).

Tu galeria, a więcej pewnie sobie pogoglujesz :D

http://my.opera.com/piotrgasko/albums/show.dml?id=3669512?&abc=&page=1&skip=0&show=&perscreen=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.