Skocz do zawartości
tokarex pontony

RAPALA Pro Fishing


Powerek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

grać grałem....bardzo realistyczny symulator....wędkuje się tylko z łodzi,samemu wybiera się miejsce w które się samemu dopływa....

mamy także przewodnika który podpowiada nam czy miejsce jest ok,czy dana przynęta się sprawdzi itp....

trzeba naprawdę nauczyć się rzucać przynętami,ponieważ trzeba dużo manewrować mychą

łowimy na różnych łowiskach w USA....

łososie,szczupaki,basy,crappy,sandacze itp...

spolszczenia do tej gry nie ma,ale wydaje mi się że każdy sobie poradzi w wersji angielskiej...

ogólnie polecam gierkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_Mil, a ja sie zastanawialem po co ten rpyk tam siedzi... :razz:

Gra fajna, realistyczna, polecam branie udzialu w zawodach, i zdobywanie coraz to nowych wobkowl, chociaz realistyczne lowienie w USA rowniez na Rapalki (i nie tylko) jest duuuzo lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość pyramidhead

pepe17, ten move to tragedia :P nie wyobrażam sobie grania przez pare godzin tym szajem :P

lepiej zabrać wędkę i iść nad wodę niż synchronizować pada kilka razy podczas gry :)

nie wiem jak działa ten kontroler imitujący wędkę - ale pewnie na zasadzie żyroskopów, co też tylko fajnie wygląda na obrazkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.