Skocz do zawartości
tokarex pontony

Okolice Urszulin, Wytyczno, Wlodawa - jakies lowiska?


Skip2myloo

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie w okolice Wytyczna i chcialbym sie dowiedziec gdzie w tej okolicy mozna sie wybrac na rybki?

Od czasu jak wyrobilem sobie karte jakis rok temu to zadko zapuszczam sie na komercyjne lowiska ale czasem warto sie tam pojawic z cala rodzinka chocby dla przyjemnosci zobaczenia jak moja pociecha walczy ze swoja kolejna zdobycza:)

Gdzie w tej okolicy mozna sie wybrac na takie lowisko?

Czy stawy w Sosnowicy jeszcze istnieja? Rok temu cos mi sie obilo o uszy ze ktos ma tam nowe stawy otworzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Skip2myloo, swego czasu jezdzilem w rejon Urszulina,i najczesciej wybieralem sie na jezioro Grabniak lub Sumin,na tym pierwszym nastawialem sie na karpie z dobrymi wynikami,tyle ze z pontonu ustawionego przed trzcinami i we wczesniej przygotowanym lowisku,tz. wyciete place w trzcinie,necilem ziemniakiem pokrojonym w kostke,i tez na takiego ziemniaka lapalem :lol: A nocy ladnie braly koluchy (byczki)do 30cm, lecz to bylo pare ladnych lat w stecz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko komercyjne w Sosnowicy nie działa. W okolicy Sosnowicy można się udać na j.Białe Libiszowskie (30zł/dzień) brak opłat za rybę, j. Skomelno 15zł/ dzień. Nie są to jednak łowiska tego typu co wspomniane stawy. Najbardziej zbliżone do nich jest łowisko komercyjne w Jedlance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja polecam Jez. Czarne w Sosnowicy . Przepiekne jezioro i miejsce na obóz. Jezioro należy do nadlesnictwa i aby na nim łowić należy mieć opłaconą kartę i zapłacić za wędkowanie. Jeden dzień kosztuje 10 zł.(można na poczcie). Jest dużo leszcza,płoci i kolucha z drapeznika sporo jest szczupaka a w maju można trafić ładnego okońa. Dla mnie jedno z najlepszych jezior do wypoczynku i wędkowania. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.