Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lowisko komercyjne w okolicy Legnicy


shatalg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jakiegos lowiska gdzie nie trzeba ani karty ani legitymacji PZW, oplaty ze tak powiem nie graja roli :) Bardziej chodzi o klimat, wole jakies zarosniete jeziorko gdzie niekoniecznie cos zlapie niz basen z hodowla karpii czy pstragow ktore da sie wyciagnac na goly haczyk. Najlepiej blisko Legnicy zeby od czasu do czasu mozna bylo na pare godzin sie przejechac.

Z gory dzieki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Masz np za POM-em na Zimnicach tzw Ruskie stawy dalej jest staw w Szczytnikach nad Kaczawą trochę dalej w kierunku na Chojnów kolejne - Goliszów , w Złotoryi jest też komercja ,

jak jeszcze coś wymyślę to napiszę na tą chwilę nic mi już do głowy nie przychodzi

Pzdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie czy Generelaskie jak zwał tak zwał :wink:

Musisz jechać w kierunku Zimnic , zaraz za Legnicą po lewej masz działki ty skręcasz w prawo w taką polną drogę którą dojedziesz nad jezioro.

Co do cen to nie pomogę gdyż dawno tam nie byłem i nie wiem co ile kosztuje

Jak byłem ostatnim razem X lat temu płaciłem 6 zł za osobę jak dobrze pamiętam

Podjedź zobacz daleko niema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz np za POM-em na Zimnicach tzw Ruskie stawy dalej jest staw w Szczytnikach nad Kaczawą trochę dalej w kierunku na Chojnów kolejne - Goliszów , w Złotoryi jest też komercja ,

jak jeszcze coś wymyślę to napiszę na tą chwilę nic mi już do głowy nie przychodzi

Pzdro.

Troszkę nie łapie tego co gandieres napisał:

ad1. Za Pom-em po lewej, kiedyś było łowisko teraz jest tam "Ranczo u Kaczora"

zaś po prawej staw hodowlane

ad2. Co do Szczytnik nigdy nie słyszałem, że jest tam łowisko. Wiem, że jest tam staw hodowlany. Mam niedaleko tej mieściny teściów więc powinienem coś chodziarz słyszeć o tym. Jak byś mógł podaj bliższe namiary na te łowisko.

ad3. Goliszów już od 2 lat nieczynny

ad4. W Złotoryi nie byłem, ale prawdopodobnie otwarte, ale nic poza tym nie wiem

więcej tutaj Łowisko u Jana

Masz jeszcze stawik hodowlany we wsi Gniewomierz od razu z barem i browarkiem bodajze za 1 kg 11zł ale jak nie chcesz to i zabierac nie musisz

Tomaszek możesz więcej napisać o tym łowisku: jak tam dojechać, jakie ryby, i czy jeziorko dobrze zarybione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że po lewej są działki a na stawy skręca się w prawo .

W Szczytnikach jedziesz do końca wioski i skręcasz jak na żwirownie (w prawo ) dojedziesz nad żwirownie i skręcasz w lewo jedziesz kawałek polniakiem i jest staw, gość nie pobierał opłat tylko kasował za rybę

O tym że Goliszów zamknięty nie wiedziałem

Co do stawów w Lipcach to są tam ryby ale stawy są prywatne więc nie połowisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo wszystkie są prywatne na tym przy drodze nie łowiłem , jeździłem na te dwa dalej w lasku do momentu aż pojawił się właściciel :wink:

Zapytaj tych - wędkarzy - co tam łowią może oni coś będą wiedzieli skoro tam łowią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.