Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko 215 ŻARKI II


zibi226

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To lowisko jest dosyc trudne poniewaz jest mase zaczepow pniaki,drzewa zatopione,czesto tam chodze ze spiningiem wiec wiem ze trzeba miec plecionke ,nastepna zmora jest sumik karlowaty ponoc wposzczony przy zarybieniu bierze na wszystko i wszedzie chociaz ostatnio jakos mniej,mniej zaczepow jest po prawej stronie od Zarek jednak znow jest tam duzo roslinnosci ,co do ryb znajduja sie tam ladne szczupaki i karpie ale przyznam,ze ten sezon na Zarkach jest bardzo slaby ,lowisko po lewej stronie jest lowiskiem specjalnym kolo Libiaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Byłem tam z tydzien temu i zniesmaczyłem sie lekko :???: łowiłem na spławik w pogoni za płocią lecz sumika jest na tyle ze ciezko ma inna ryba dojsc do przynęty,a pozatym kilka płotek palczaków.Reasumujac oprócz karpiarzy i spiningistów poprostu nie polecam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.