Skocz do zawartości
tokarex pontony

spławik przelotowy na żywca


bergson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam kilka spławików w gramaturze od 10 do 15gr ale wszystkie przelotowe(bojki to są)czy połowie nimi z żywcem?bo wszyscy mówią tylko o spławikach stałych.I 2-gie pytanie żeby tematu nowego nie zaczynać-czy przy zestawie gruntowym takim(na żyłce gł.ciężarek przelotowy następnie przypon stalowy z kotwicą no i na kotwicy żywiec)czy żywiec nie bedzie wyciągał żyłki i powodował fałszywych brań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce
Mam kilka spławików w gramaturze od 10 do 15gr ale wszystkie przelotowe

sa jak najbardziej ok. sam podobnych uzywam. nawet sa lepsze bo sie tak nie placza przy rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie nie ma problemu, zeby na te splawiki lowic, a jezeli bedziesz chcial b.latwo zrobisz z nich stale splawiki - zablokuj je z dwoch stron stoperami :)

Podobnie mozesz (stopery) zrobic w przypadku zestawu gruntowego, jak dasz wezelek zamiast gumowego stopera, to mozesz dodatkowo regulowac sile zacisniecia - zywiec nie przeciagnie, ale jakis zebacz nie bedzie mial problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.