Skocz do zawartości
tokarex pontony

Warszawa - lekki spining?


Migdał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W tym roku zaczynam studia w warszawie, co za tym idzie przeprowadzam się tam. Bardzo rzadko łowiłem metodą spiningową na dużych rzekach, i nigdy mi się to nie podobało.. Mam pytanie - czy w stolicy są miejscówki gdzie da się polatać za kleniem czy okoniem? Najlepiej w okolicach mokotowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cały warszawski odcinek wisły jest bardzo dobry na klenia i jazia, jest dużo opasek i głowek ogólnie dno jest kamieniste więc ryba się trzyma. Jednak polecam Ci wędkowanie rano albo wieczorem z powodu presji i wielu innych czynników ryby podchodzą pod brzeg dopiero wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie polecam ... warszawski odcinek Wisły to jeden WIELKI syf :neutral: oczywiście jak ci nie przeszkadza papier toaletowy czepiający się żyłki czy wyławianie od czasu do czasu zawieszki od kibla to możesz próbować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co by nowego wątku nie rozpoczynać dorzucę tu swoje pytanie.

Mianowicie, mieszkam teraz w Warszawie, na Wawrze, prosiłbym o podpowiedzenie interesujących miejsc na spinning, zarówno lekki, jak i trochę cięższy, szczupakowy w promieniu ok 10km od tej dzielnicy.

Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wisła w Warszawie jest bardzo bogata w ryby można tu połapać klenie, bolenie , szczupaki, okonie i wiele wiele więcej ....

co do czystości wody z każdym rokiem jest coraz lepiej :smile:

a fajne miejscówki zwłaszcza po praskiej stronie.

jest sporo zatoczek zakoli główek i naprawdę nie jest tak źle że złapiesz zużytą rolkę papieru toaletowego. mieszkam w warszawie od zawsze i widzę jak ta piękna rzeka się zmienia na leprze.

PLAKON83 proponuje przejedź się pod most siekierkowski i tam popróbuj swoich umiejętności. a później kieruj się w stronę mostu łazienkowskiego ( z biegiem rzeki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.