Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w okolicach Zator Jankowice


reglass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem z Częstochowy i mam troszkę daleko w te rejony.

Chciałem za pytać jaka jest woda w tej chwili na Wiśle ? w tych okolicach ? rybki biorą ?

Mam zamiar jechać na następną sobotę tam na rybki :wink:

dzięki z góry za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam.

Dzisiejszy dzień na Wiśle rozpocząłem około 6:00 a zakończyłem o 12:30.

Woda dość wysoka, płynie dosyć szybko.Pogoda ładna, ale duży wiatr.

No a połów :lol::lol: Kilka tyrpnięć no i jeden karaś 17 cm :!::!:

Ale wracam w weekend świąteczny z nadzieja na coś więcej :cool:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Majówka tak jak i poprzednio zero zabawy no ale pogoda kicha i Wisła trochę wyższa

podejrzewam ze w piątek jak się pogoda poprawi to zawitam nad Wisełkę i powędkuję

troszeczkę :razz: ........

POZDRAWIAM :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

WITAM!

Normalnie nie wiem co z tą rybą w tym roku całe popołudnie cała nocka no i do popołudnia dzisiaj i co............ :cry: NIC!!!!!!!!

Można powiedzieć że ryba jest bo widać że żeruje sporadycznie coś się tam spławi ale żeby do przynęty podejść lub ewentualnie skubnąć to już nie.

DEFINITYWNIE RYBA NIE NA BRANIU TYLKO CZEMU??????????? :?::?::?::!::!::?:

Ciśnienie w normie warunki dobre o co tym rybom biega!!!!!

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zawsze rybki brały nawet w tamtym roku były lepsze efekty :/

Z tego co słyszałem bardzo się opłycio.. w tewnych miejscach i klapa...

Wie ktoś jaki stan wody aktualnie na Wiśle Jankowice ?

Warto się wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów może bardziej zobrazować tamtejsze miejsca? Chodzi mi o głębokość, szerokość, dno, uciąg, czy jest tam w miarę bezpiecznie jeśli chodzi o nocne gruntowe zasiadki, czy można samochodem podjechać na tyle blisko, by mieć go "pod ręką", czy woda nie dźwignie się raptownie że trzeba będzie uciekać :P. Jak z rybostanem jeśli chodzi o gatunki?

Na co bierze się nawet nie pytam, bo z tym to różnie bywa :P

Planuję się wybrać jak jeszcze uzupełnię ekwipunek po przerwie. Ma ktoś może jakieś fotki z tamtego odcinka? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Normalnie nie wiem co z tą rybą w tym roku całe popołudnie cała nocka no i do popołudnia dzisiaj i co............ NIC!!!!!!!!

orson wydaje mi sie a nawet jestem przekonany ze ryby w wisle bynajmniej na naszej wysokosci jest z roku na rok coraz mniej,jeszcze pare lat temu scenariusz Twojego wypadu byłby nierealny.Trzeba sie niestety pogodzic z faktem ze ciezko trafic na dzien w ktorym mozna by nie narzekac na brak bran... MattZ,
Chodzi mi o głębokość, szerokość
głębokosć jest zróznicowana jak chyba na wszystkich odcinkach wisły ktore znam,szerokosc moge sie mylic ale na oko mysle ze przecietnie ok 80-100 m
dno, uciąg,
tu pojawia sie problem wisła słynie z zaczepów i nigdy nie wiesz gdzie sie ich spodziewać a uciąg jest przecietny
czy jest tam w miarę bezpiecznie jeśli chodzi o nocne gruntowe zasiadki, czy można samochodem podjechać na tyle blisko, by mieć go "pod ręką"
nie miałem nigdy przygód,sa miejsca gdzie podjedziesz pod wode.
Jak z rybostanem jeśli chodzi o gatunki?
mozesz liczyc na każda rybe oczywiscie słodkowodną :mrgreen: przeważają leszcze karasie karpik sie trafi a drapieznik to napewno kazdy,połamania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakieś nowe wieści z tego odcinka? ;-) Tydzień temu byłem zobaczyć jak tam Wisełka i woda była chyba podniesiona, niosła ze sobą pełno badyli i innych śmieci.

Wybieram się za jakiś czas, ale nie wiem czy jest sens teraz tam moczyć kije.

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wędkarze byłem w sobote i niedziele na wiśle w jankowicach i ryby jak nie było w tym roku tak nie ma pare leszczy 15 cm śmiechu warte , radze wszystkim wisła w tym roku jest spalona nie wiem dlaczego a byłem już w tym roku ok 5 razy na nocce i nic , ja wam proponuje może jesienią cos się tam ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem z niedzieli na poniedziałek na rybkach i Wisła była oblężona :P Ale w okolicach progu i przepompowni(?) było luźno więc tam zająłem miejsce. Niestety jak kolega wyżej, kiepsko z rybą. W nocy niemiarowy sum a w dzień leszcz około 35 cm. Ale na pewno tam wrócę bo ładna okolica ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.