Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bug - spotkanie - zawody Haczykowców


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś okazję spotkać i poznać SZCZYPIORA i zgadaliśmy się na wspólne wędkowanie w sobotę lub niedzielę w następny weekend 25-26 września.

Wstępnie uzgodniliśmy, że będziemy łowić na Bugu w Zbereżu (ewentualnie w Woli Uhruskiej) a jakby byli także inni chętni moglibyśmy zorganizować także zawody. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych takim spotkaniem do udziału. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja również muszę wspomnieć , że spotkanie z Tomikiem było bardzo miłe. Rozmowa trwała chyba ze dwie godziny a wydawało się jakbyśmy dopiero co zaczynali. Faktycznie wstępnie umówiliśmy się na wspólne wędkowanie i zapraszamy wszystkich chętnych. Z dojazdem raczej nie będzie problemu , bo zawsze możemy się zabrać do samochodów jadących z przeciwnych kierunków tzn ja z Włodawy i Tomik z Chełma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Dawid, że będziesz. Jakby coś to z Chełma też mogę ja kogoś zabrać.

No i uważamy, ze Szczypiorem, że niedziela 26 września będzie dogodniejszym dniem na spotkanie przynajmniej dla tych co pracują w soboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią dogadania się. Za późno to z pewnością nie , bo nam nie zależy na złapaniu nie wiadomo ilu ryb , a na spotkaniu się. A powiedz Dawid jak z transportem wędek ??? Pewnie wygodniej by Ci było wziąć jeden spining ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie biore jeden średni spinn moge nim łapać od boleni po szczupaki. Jeśli pasuje abym był we włodawie o 9 nie ma problemu będe na bank, a jeśli chodzi o powrót musiałbym być około 19 na pks-ie we włodawie i będzie gicik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Dawid, że będziesz. Jakby coś to z Chełma też mogę ja kogoś zabrać.

No i uważamy, ze Szczypiorem, że niedziela 26 września będzie dogodniejszym dniem na spotkanie przynajmniej dla tych co pracują w soboty :wink:

Witam, ja bym się chętnie "pisał". Chociaż w spinningu to raczkuje jeszcze hehe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę u siebie patrzyłem i jeszcze było w normie (sporo brakowało żeby się miało wylewać). A tam gdzie zamierzamy wędkować jest naprawdę wysoko.

Mam w Zbereżu "miejscowego" mogę zadzwonić i zapytać o stan wody i czy coś "gryzie" ;-) będzie info z pierwszej ręki.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deejaybialy, jak masz możliwość to dowiedz się jak najbardziej.

Ponadto tak sobie myślę, ze w najgorszym wypadku to możemy pojechać nad j.Białe

Bardzo fajna woda to tez starorzecze w Woli Uhruskiej.

ps 26 miały byc tez zawody z koła wodnik ale zostały przeniesione na inna wodę stojąca, coś w tym jest...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś postaram się zobaczyć co u mnie się dzieje z wodą. J.Białego nie polecam gdyż drapieżnik tam jakoś nie chce współpracować za bardzo. Ostatnio byłem na łódce i o godzinie 15 to tylko jedna ekipa była, ale już po 17 to nie wiadomo skąd zaczęli wypływać. Było spore zagęszczenie łódek , ale nie widziałem żeby ktoś coś ciągnął. W razie czego 2-3 łódki dało by się załatwić. Ja jednak nadal jestem za Bugiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.