Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Bug - spotkanie - zawody Haczykowców


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie za nami. Woda na Bugu wysoka ale nie mieliśmy problemów ani z dojazdem ani z dostępem do rzeki i łowieniem... i kilka szczupaczków i okoni złowiliśmy :cool:

Cieszę się, że mogłem wspólnie z deejaybialym, DAWIDEM oraz SZCZYPIOREM poznać się oraz wspólnie powędkować. Uważam spotkanie za bardzo udane i już planujemy kolejne, tym razem nad Wisłą.

deejaybialy, przesłał mi już zdjęcia i jutro postaram się je wrzucić oraz napisać relację.

Witam, również i ja będę miło wspominał to spotkanie ;-) oby jak najczęściej i może w większym składzie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej

Spotkanie było naprawdę super. I również chciałbym się jeszcze spotkać nad Wisłą ,jednak tak jak się wstępnie umawialiśmy to ja odpadam. Zapomniałem , że mam iść na wesele w tą sobotę i żeby nawet ktoś mnie wrzucił do samochodu to pożytku ze mnie nie będzie.

Ale może za dwa tygodnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.