Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nowe łowisko w miejscowosci Drwinia koło Nowego Brzeska?


bykyb

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

byłem tam 2 razy ostatnio, rybki są i to ładne :) niestety największego karpia złowiłem na 2 kg, reszta mniejsze, w nocy momo późnej pory roku jak na karpia można złowić takie do 15 kg, największy karp złowiony 2 miesiące tamu miał 25 kg !! sum 17kg, co do max wielkości ryb są podobno karpie nawet na 30 kg, i sum mający 50 kg !!! w następnym roku napewno na pare weekendów się tam zasadze na karpia. Ponadto można spiningować : jest ładny szczupak, sandacz. Ponadto sporo ładnego leszcza, karasia, jakiś okoń, lin. Są też amury jednak nikt do tej pory nie złowił żadnego :)

dzień łowienia - 10 zł, łowisko otwarte w srody od 15 do czw rano,,, oraz weekendny od 15 w piątek do pon rano, cena za 1 kg karpia - 10 zł, leszcz- 3 zł :)

jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Po prawie równym roku od ostatniego postu w końcu odwiedziłem to łowisko xD

Byliśmy we 2 tylko ze spinningami, niestety przez 3h zero kontaktu z rybą co martwi, widocznie nie ten dzień bo łowisko ma spory potencjał.

Niestety nie wytrzymaliśmy więcej ze względu na potężne chmary komarów, które potrafiły dokuczać nawet w środku dnia (byliśmy między 14 a 17) na słońcu.

Myślę, że jeszcze spróbuję tam powalczyć, jednak najwcześniej jak komary dadzą sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Witam. W środę odwiedziłem łowisko w Drwini. Udało się złowić 3 karpiki 50-60cm. Niestety w nocy załamała się pogoda, wiało i przelotnie padało co negatywnie wpłynęło na brania. 

Teraz o samym łowisku. Jestem miło zaskoczony, łowisko czyste i zadbane, jest gdzie postawić samochód czy rozbić namiot podczas dłuższej zasiadki,populacja ryb duża, co jakiś czas spławiały się karpie które spokojnie przekraczały 10kg. Myślę że w tym roku jeszcze odwiedzę to łowisko. Woda idealnie nadaje się na zloty czy spotkania typowo wędkarskie.

Wymagana jest mata, podbierak i przyrząd do wyjmowania haczyków.

 

20190711_072231.jpg

20190711_072239.jpg

20190711_072222.jpg

20190711_072226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salto również tam byłem jakoś miesiąc temu z początku czerwca.. ilość komarów praktycznie uniemożliwiała łowienie :( 

Łowisko ciekawe zróżnicowane dno od wypłyceń do 1 m po głębiny do 8 m, my wtedy trafiliśmy tylko kilka karasi i karpi wielkości wigilijnej..

Również mam zamiar zajrzeć tam jeszcze jakoś w sierpniu lub wrześniu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planuję zrobić tam zasiadkę, prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia. Ja łowiłem na cyplu zaraz przy wjeżdzie i rzucałem w stronę tzw.plaży. Komary też były ale szło wytrzymać😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.