Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wiązanie haczyka w mniej niz 5 sec


Gość bifa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkaliscie sie juz z oferta firmy Easy2hook?

Produkuja oni haczyki , ktore wiaze sie w mniej niz 5 sek.Mozna wiazac je gdy ma sie zmarzniete rece , slaby wzrok , a nawet w zupelnych ciemnosciach lub po "paru" piwkach. :mrgreen: Banalnie prosty patent!!!

Podobno sama wytrzymalosc polaczenia jest wieksza (90%) gdyz nie robi sie wezla ktory zawsze oslabia zylke.Tak samo latwo jak sie je zawija tak sie je tez i odwija bez potrzeby ciecia zylki.

Czy ma ktos z Was jakies doswiadczenie z takimi haczykami??

Ciekaw jestem czy taki produkt ma szanse przyjac sie w naszym kraju gdzie prawdziwy mezczyzna musi przejsc przez wojsko,prawdziwy taksiarz musi miec wasy a prawdziwy wedkarz musi umiec wiazac haczyki. :razz:

filmik demonstracyjny:

http://www.youtube.com/watch?v=v2gxCS5ffWk

http://www.easy-2-hook.com/shop/default.asp?art=9

Mala rewolucja wsrod haczykow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

paczka na zachodzie ok 4euro.w polsce ma je 1 sklep a cena za paczke 14.22zl ale maja tylko 6 rozmiarow.w paczce chyba 20szt.

dobra sprawa jak ktos lowi na czas , np: na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą żeby tylko wyciągnąć kasę od wędkarza.

Ja tam wolę zwykły węzeł bez węzła (bez włosa) jak dla mnie same plusy:

haki są w każdym sklepie i kosztują "grosze".

wiązanie ma też bliską 100% wytrzymałość .

wiązanie dodatkowo zapewnia odpowiedni kąt względem żyłki ,ułatwiający zacięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe rozwiązanie, zastanawia mnie tylko czy przy żyłeczce np. 0,10 nie odwiąże się nam ten patent. Pomysłowość ludzka potrafi zaskakiwać, bo nawet w kwestii, nie wiem czy komuś do końca potrzebnej, niejedna osoba się głowi.

Jak najbardziej na miejscu pytanie bify: (pozwoliłem sobie poprawić byki ;))

"Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenie z takimi haczykami?? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe rozwiązanie, zastanawia mnie tylko czy przy żyłeczce np. 0,10 nie odwiąże się nam ten patent

z mojego doswiadczenia wynika , ze nie.

Czego to ludzie nie wymyślą żeby tylko wyciągnąć kasę od wędkarza.

z tego powodu wymyslono chyba wszystko co w sklepie wedkarskim jest dostepne

nie wierzę, że po poluzowaniu nie istnieje możliwość rozwiązania

takie "samorozwiazanie" jeszcze mi sie nie zdarzylo

jeszcze jeden filmik dla znajacych angielski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven je ma.I zadna to reklama a wrecz wolne miejsce dla innych sklepikarzy. http://www.ravenfishing.pl/pl/brands/splawik_i_grunt/2929_haczyki/easy_2_hook/

Nie wiem czemu tylko oni je maja bo dystrybutor/producent nie stawia zadnych ograniczen.A jak sie ma monopol to i cene mozna dyktowac wysoka.

Ciezko moze nasz narod do nowinek przekonac.Niektorzy by chetnie z bambusem jeszcze nad wode pochodzili.A jak cos nowe to pewnie zle.A juz najglosniej to zawsze krzycza ci co w reku nie mieli...

pozdrawiam

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.