Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pomysły na propagowanie forum po za Internetem


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Gdy podjechałem dzisiaj pod swój port nad ZZ w sznurze zaparkowanych samochodów stał jeden z emblematem haczyka/ten co jest na zdjęciu w jednym z postów wyżej/przypuszczam że to GREGOREK.

Tomik pomyśl o nalepkach na szybę to naprawdę miło jak się coś takiego widzi.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podjechałem dzisiaj pod swój port nad ZZ w sznurze zaparkowanych samochodów stał jeden z emblematem haczyka/ten co jest na zdjęciu w jednym z postów wyżej/przypuszczam że to GREGOREK.

Tomik pomyśl o nalepkach na szybę to naprawdę miło jak się coś takiego widzi.

John

Prawdopodobnie to on :cool:

Ok, postaram się coś wymyśleć z tymi naklejkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powracając do tematu to jest super sprawa naklejki, ulotki, itp sprawy.

Chętnie się dołączę póki co to tylko ulotki gdyż samochodu brak.

AAAAAAAAAA no i jeszcze mam przecież komplecik wędkarski czyli koszulka i czapeczka i to jest najlepsze ludzie patrzą czytają choć ja większość spotykam osób starszych i nie wiem czy mają internet ale wiecie że najlepsza reklama jest przekazywana drogą pantoflową, czyli w każdy wędkarski temat można dorzucić np. "No wyczytałem na haczyk.pl wiesz takie forum w internecie na temat wędkarstwa. :))"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Bardzo fajny pomysł. Chętnie podaruję tu i ówdzie taką ulotkę. Ja na przykład nie mam w swoim środowisku ani jednego kolegi wędkarza - szanse są niewielkie, że pod wpływem ulotki, ktoś nieinteresujący się po pierwsze zajrzy, a po drugie jeszcze zainteresuje się wędkarstwem, ale wykluczyć się tego nie da :cool: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za gramatykę, ale piszę szybko, robiąc sobie krótkie przerwy w ważnych zajęciach - na szczęście moja Pani, polonistka, nie widzi moich przecinków... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesławku, powiedz skąd masz tą czapkę? - też sobie sprawię.

PS

Kto mi podpowie, od którego do którego miejsca trzeba wycinać cytat, by cytować tylko fragment? Coś mi nie wychodzi - albo cytuję cały post, albo w ogóle nie ma cytatu - z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Pike napisz do tomika na priv. Czapeczki i koszulki z logo forum można zdaje się jeszcze kupić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Pomysły? , może coś na czasie?

Proponuje utworzyć fajny kalendarz na nowy rok,z logiem haczyka, prognozą brań ryb na dany dzień (ludzie w takie rzeczy mocno wierzą)

oczywiście 2 wersje kalendarza:

1) jednostronicowy / nieskoplikowany graficznie/ niekolorowy/ nie żrący duzo tuszu (toneru)

/ żeby było coś na nim widać po odbiciu na xero/

Umieszczony na głównej stronie Haczyk do pobrania i wydrukowania na A4 (by każdy z nas mógł podarować znajomemu wydruk, bądź wysłać mu e-mailem plik)

2) Kalendarz tapeta na 12 miesięcy ,(12 osobnych ładnych zdjęć .jpg z rybkami, widoczkami coś z Naszego Forum) z naniesionymi datami , prognozami brań, wschodem zachodem słońca i księżyca. Do pobrania w formie 12 plików jpg.

Bądź jeśli komuś sie będzie chciało zrobić (w formie programiku który po zainstalowaniu będzie sobie siedział w trayu i podmieniał automatycznie tapetę co miesiąc.)

Umieszczony na głównej stronie Haczyk do pobrania (by każdy z nas mógł wysłać znajomemu e-mailem plik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Bez namysłu jestem studnią pomysłów..." :grin:

Kolejny niezbyt błyskotliwy pomysł:

Niestety komercyjny znaczy kosztowny,

Zamówić taśmę papierową do wydruku dla kas fiskalnych (najbardziej uniwersalną szerokość) z nadrukowanym na drugiej stronie logo i adresem Naszego forum, i rozdać zaprzyjaźnionym sklepom wędkarskim, bądź zobowiązać czasową umową do używania takich taśm w zamian za reklamę na naszym forum.

W ten sposób można dotrzeć do dużej grupy konkretnych odbiorców (wędkarzy)

,którzy często weryfikują paragony ...z pytaniem co tak drogo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówić taśmę papierową do wydruku dla kas fiskalnych (najbardziej uniwersalną szerokość) z nadrukowanym na drugiej stronie logo i adresem Naszego forum, i rozdać zaprzyjaźnionym sklepom wędkarskim,
Dobry ,ale kosztowny.
oponuje utworzyć fajny kalendarz na nowy rok,z logiem haczyka, prognozą brań ryb na dany dzień (ludzie w takie rzeczy mocno wierzą)

oczywiście 2 wersje kalendarza:

Wałkujemy już sporo niby są chętni ,ale można wtopić jak się rozmyślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.