Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam panowie chyba sie wybiore na kozielno na dłogi wekeend ale potrzebował by kilka fachowuch porad.A więc zaczne od tego ze nie byłem tam jeszcze jedynie co oglądełem na google earth łdny zbiorniczek.Chciał bym sie nastawić na jakiegoś karpika linka bądz leszczyka ale głównie to karp,z której strony najlepiej sie zasadzić no i żeby dojazd autem był bo chciał bym na nocke zostać przydało by miec samochód obok :) jestem początkującym wędkarzem łowie na koszyk zanętowy.Napiszcie jak macie jakies sugestie doświadczenia związane z tym zbiornikiem . Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z tamy, ogólnie masakra przez duże M. W nocy wyciągło mi 250 metrów żyłki "25, wędka wyskoczyła z widełek, kołowrotek wpadł miedzy kamienie i dzieki temu nie porwalo całej wedki. Niewiem co to było... przynęta - jazgar.

Jak to mówią "kto nie trzyma kija w łapie ten gowno złapie."

Mam nadzieje kolego ze sie nie obrazisz ale to przysłowie jak najbardziej sie sprawdza sam się przekonałem o tym wielokrotnie hehe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wczoraj byłem na Kozielnie ... to się nazywa turystyka.

Brzegi zawalone "prawie dookoła". Quady, skutery, surfingi, bar, wata cukrowa :-).

Wygląda że bardzo popularny turystycznie w czasie weekendów.

Więc ryby w takie dni odpadają, chyba że nogi za pas i szukanie miejscówek dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka na Kozielnie (z soboty na niedziele)

Na 6 wędek (kuku, biały, żywiec, filet, czerwony). Wynik... tradycyjnie jak na nockę na Kozielnnie! Zero! Bo przecież 3 jazgarze się nie liczą :P

Ktoś miał więcej szczęścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...
Piękne. Gratulacje. jaka pora roku ? Lipiec ? To chyba od wioski prawda ?

Dokładnie od strony wioski. Nie pamiętam kiedy dokładnie ale to było w którymś letnim miesiącu i to chyba właśnie lipiec. Wtedy Padły 4 takie sztuki (1 się zerwała) w tym jedna medalowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dopisuję się do pytania czy jest jakiś ruch w wodzie.

1) Koledzy, potrzebuje też info czy jest na Kozielnie gdziekolwiek teren do swobodnego rozbicia namiotu? czy taka sama bryndza jak na Topoli. Wiem tylko o prywatnych ogrodzonych miejscach od strony wioski.

2) Jak się wbija na Kozielno od strony drogi Kamieniec-Paczów? Jadąc autem widac tam głownie tereny kopalni i tory.. Wdzięczny za wskazówki..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi do pytań

1 namiot bez podłogowy można rozbić wszędzie

a namiot z podłogą najlepiej rozbić za wałem wtedy nikt się nie przyczepi tj będąc od strony kamienic - pączków , rozbić namiot po prawej stronie wody patrząc w kierunku na kamieniec i to samo z autem trzeba stawiać po prawej stronie drogi nie po lewej !!! bo wtedy niby stoi się na wale i jest mandat

a co do 2

to jest wjazd pod sama wodę w tym miejscu gdzie stoi taśmociąg( taki wysoki) jest szutrowa droga przejeżdża się przez tory i dalej już na zbiornik jest to jedyna oznaczona krzyżówka jadać od strony topoli łatwo zauważyć

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.