Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Albo sie kolega pomylił albo się zmienił obręb naszych wód .O to wycinek z PZW Wałbrzych

http://www.pzw.org.pl/walbrzych/cms/1068/wykaz_wod

4. Obwód rybacki III.2. rzeka Nysa Kłodzka nr 2.

- Nysa Kłodzka z dopływami 163,3 ha (Nr wg rejestru połowu ryb: 314 - od ujścia prawobrzeżnego dopływu rzeki Białej Lądeckiej do zbiornika zaporowego Kozielno oraz ze wszystkimi dopływami na tym odcinku z wyjątkiem lewobrzeżnego dopływu rzeki Ścinawki)

- Zbiornik Topola 275,0 ha (Nr wg rejestru połowu ryb: 331 P)

- Zbiornik Kozielno 270,0 ha (Nr wg rejestru połowu ryb: 332 P)

Do Zbiornika Kozielno !!!!!! a nie mostu w Paczkowie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niezrozumiałe dla wędkarzy były również porozumienia zawarte z okręgiem opolskim. Mianowicie Zalew Kozielno został dla członków kół opolskich udostępniony bezpłatnie, a w zamian wędkarze byłego województwa wałbrzyskiego otrzymali odcinek około 200 m Nysy Kłodzkiej od zapory zbiornika Kozielno do mostu w Paczkowie. Dodatkowo rejestry dla kół województwa opolskiego zostały bezpłatnie przesłane, a wędkarze z naszego regionu muszą po takowe zgłaszać się osobiście

do siedzib związku w Paczkowie.

Jest to cytat z Expresu Miejskiego w Ząbkowicach Śl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Małe sprostowanie :

cytat z : http://www.pzw.org.pl/opole/wiadomosci/42967/64/porozumienia_na_wody_pogranicza_na_rok_2011

1. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Wałbrzych mogą wędkować na odcinkach poniżej zapory czołowej zbiornika Kozielno (300 m) na odcinku rzeki Nysa Kłodzka do mostu drogowego w Paczkowie.

2. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole mogą wędkować na zbiorniku Kozielno.

3. Członkowie PZW zrzeszeni w obu Okręgach PZW układających się stron wędkujący w lokalizacjach opisanych w pkt 1 i 2 są zwolnieni z dodatkowych opłat.

Jak widać zbiornik Kozielno i odcinek rzeki do mostu w Paczkowie jest wspólny dla obu okręgów bez dodatkowych opłat - odcinek ten jest duuuużo większy niż 200 m na moje oko z 1,5-2 km i jest dość ciekawy dla wędkarzy miętus , brzana , boleń (BEZ OKRESU I LIMITU DZIENNEGO :) )

odnośnie rejestrów to Express lekko przesadził niestety nie zostały przesłane na pewno nie odtrzymałem takiego w PZW Otmuchów , i na pewno nie otrzymałem takowego w PZW Nysa nr 1 i 2 (stan na 18,03,2011) po rozmowach tu i tam odesłano mnie do PZW Paczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dostępne łowiska dla danego okręgu są wymienione w rejestrze/pozwoleniu więc w czym problem ?

Jeśli Kozielno nie należało by do naszego Okręgu to nie widniał by w odpowiednim dla nas Pozwoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kozielno nie należało by do naszego Okręgu to nie widniał by w odpowiednim dla nas Pozwoleniu.

Tu nie chodzi o Kozielno same w sobie, Topola i Kozielno to wody PZW Wałbrzych. Tutaj rozchodzi się o odcinek rzeki, który udostępnia PZW Opole dla nas z o/wałbrzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

A jak tam z połowami ryb w porównaniu z topola? Bo byłem tam tylko raz i jakos nie przyciągnol mnie ten zbiornik (może dlatego że nic nie brało) a co do dojazdu to nie ma tam żadnych zakazów i można normalnie sobie samochodem stanąć przy wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.