Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

okręg katowice PZW - czy watro opłacać?


mironow

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie kolegów :wink:

pytanie jak w temacie - czy warto opłacać składkę PZW na okręg katowice w następnym roku? Wiem że mamy jeszcze ładną jesień i polowania na rybki nie ustały, no ale rok zbliża sie ku końcowi powoli i razem z tym już w głowie nowe plany.

Osobiście w tym roku - i kilka lat wstecz - wykupowałem tylko zezwolenie na Goczałkowice. Z rybą bywało różnie, raz super raz mniej, jednakże ten rok był najmniej udany :sad:

Tak więc prosze jeśli ktoś może podsumować swoje dotychczasowe, tegoroczne wędkowanie na okregu katowickim PZW. Dziękuje za wszystkie opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

wędkuje zawsze w weekendy - a co do ryb - osobiście łowie tylko z racji hobby - samych złowionych ryb nie zabieram praktycznie nigdy.

Natomiast jest różnica siedzieć nad bezrybnymi wodami i wpatrywać się godzinami czy drgnie szczytówka, spławik, czy też mieć satysfakcje z duzej ilości brań i holu.

Wiadomo że sama ryba do siatki nie wskoczy, trzeba posiadać jakieś umiejętności, natomiast z pustawej wody to i Salomon........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jest różnica siedzieć nad bezrybnymi wodami i wpatrywać się godzinami czy drgnie szczytówka, spławik, czy też mieć satysfakcje z duzej ilości brań i holu.

Nie wszystkie są takie bezrybne i są też wody z porozumienia. Niestety decyzję musisz podjąć sam, jak nie wykupisz to więcej ryb zostanie dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.