Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lowisko Brzegi 1,3


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na brzegach byłem we wtorek ale ze spinem, pogoda była tragiczna mocno wtedy wiało i padał deszcz. Łowiliśmy we trzech i tylko brat wyjął małego szczupaczka może 40cm.

Co do białorybu nie pomogę bo od 2 tygodni już tylko spin do końca roku, no może jeszcze jakąś komercje odwiedze za karpiem i tyle.

Jest już chłodno sandacze i szczupaki już poważnie żerują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
O 8.10.2016 o 10:24, Elast93 napisał:

Ja na brzegach byłem we wtorek ale ze spinem, pogoda była tragiczna mocno wtedy wiało i padał deszcz. Łowiliśmy we trzech i tylko brat wyjął małego szczupaczka może 40cm.

Co do białorybu nie pomogę bo od 2 tygodni już tylko spin do końca roku, no może jeszcze jakąś komercje odwiedze za karpiem i tyle.

Jest już chłodno sandacze i szczupaki już poważnie żerują :)

No dzięki :) Właśnie planuje coś jeszcze za białorybem posiedzieć, tylko pogoda nie zachęca :) Więc możliwe że się skończy spinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

taak, 300 kg pstrąga panoszyło się po wodzie. jednak na spinning brały tylko w pierwszy weekend po zarybieniu. W kolejny ciężko było już coś wyhaczyć. Po 4 godz. bezowocnego biczowania wody w miejscu gdzie na pewno były, postawiliśmy z kumplem na spławik i kukurydzę waniliową i zaczęło się. Brania były niemal co 5 min.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłem wczoraj na trójce od 10 do 15:30. Zaraz przy początku na metrowej wodzie spławiały się tęczaki chyba te z październikowego zarybienia, pływało ich ok 10 sztuk nawet pół godziny poświęciłem na próbie skuszenia któregoś ale na nic nie reagowały. Generalnie przez te kilka godzin wyjąłem 6 szczupaczków ale wszystko maluchy 40-50 cm czyli standard, jedno branie czegoś większego prawdopodobnie suma ale nie wytrzymała agrafka :blink:. Poza tym kilka nie wciętych puknięć, generalnie błoto ciężko dojechać, oprócz mnie było tylko trzech innych wędkarzy, ale nikt nic sensownego nie wyjął.

Jeśli pogoda będzie w miarę to jeszcze tam zajrzę w tym roku, ale w najbliższym czasie zamierzam odwiedzić bagry ze spinem :P 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
50 minut temu, wuz1u napisał:

Jak tam Brzegi, był Ktoś może? Odmarzły już?

Byłem dziś przed południem pod tamą na przewozie poobserwować wodę i wracając pojechaliśmy koło brzegów. Na zbiorniku mzw sporo wędkarzy woda całkiem bez lodu. Pod trójkę nie jechaliśmy ale wyglądało że też niema lodu a nawet kilka samochodów widziałem od strony żwirowni.

Edytowane przez Elast93
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie zmieniło to na Brzegi samochodem dojedziesz od strony zbiornika MZW i to jedynie w dwa miejsca. Reszta w zeszłym roku była tak rozkopana i rozjeżdżona że jedynie dobry samochód terenowy. Co do dużego leszcza, to kiedyś był a teraz to tak jak wszędzie, czyli czasami komuś się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Salto za szybką odpowiedź. Niestety nie wiem który to jest zbiornik MZW, możesz podać więcej informacji? Jeśli lepiej nie pchać się tam niską osobówką to gdzie najlepiej zostawić auto i ile trzeba podejść na nogach z całym feederowym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc ul. Tadeusza Śliwiaka wjeżdżasz w ul. Trakt Papieski i dojedziesz nad samą wodę MZW, drugi wariant to ul. Łutnia, dojazd do ronda i skręt w prawo w ul.Trakt Papieski.Zbiornik MZW widać z drogi, jest asfalt przy zbiorniku. Jeśli chcesz dojechać do PZW to musisz jechać z prawej strony zbiornika MZW. Trafisz bez problemu:)

Samochodem dojedziesz praktycznie nad samą wodę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.