Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lowisko Brzegi 1,3


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Ja miałem trochę więcej szczęścia, 2 szczupłe ok. 40cm i jeden 43cm + dwa odprowadzenia z uderzeniem przy samym brzegu. Przynęty to białe kopyto z czarnym grzbietem i gnom 1. Potwory to nie były, ale przynajmniej coś się działo;) Odnośnie tego koczującego towarzystwa to gołym okiem widać, że kłusowanie to ich główne zajęcie. Ponad 10 wędek stoi oparte o ten "domek", mają porobione pomosty w zatoczce i przystań na łódź. Do tego jeszcze ta wędzarnia... Ostatnio nawet stała bojka z butelki plastikowej koło tej zatoczki. Nie ma kto się im do d*** dobrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinaja drzewa na opal po drugiej stronie stawu tam gdzie idzie droga z plyt. Kiedy im grzecznie zwrocilem uwage to sie dowiedzialem, ze to wina bobrow!!! Jak tak dalej pojdzie to do wiosny znikna wszystkie drzewa. Jak jeszcze raz to zobacze to chyba z kolegami zloze im "wizyte" :mrgreen:

PS a lowil ktos na tym pierwszym stawie co jeszcze niedawno byla tam pompa i rurociag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowiłem tam w czerwcu, brały okonie dość dobrze. Kiedyś był na tym stawie (na tym pierwszym od strony Wisły) taki fajny "półwysep" z plażą i stamtąd pociągnąłem parę szczupłych, ale niedużych. Ostatnio na tym właśnie stawie postawili "machinę" i zassała cały ten piaszczysty półwysep wraz z roślinnością. Teraz stoi tak jakby na 2 stawie od Wisły i woda aż biała od wypłukiwanego piasku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wlasnie sie zastanawiam gdzie to zglosic, zeby sie wszystko odbylo w literze prawa. Trzeba jeszcze delikwentow zlapac za reke co bedzie trudne. Ciekawie ze sie tak panosza maja tam 2 pieski ktore biegaja na takich dlugich linkach i ogrodzili sie krzakami. Ciekawe jak jest z ta wlasnoscia, przeciez chyba tak na pewniaka by sie nie wybudowali na panstwowym gruncie? Dziwna sprawa...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to kogoś zainteresuje .

Serdeczne podziękowania za zwrócenie uwagi na problem zabudowy terenów

przyległych do zbiornika Brzegi 1 i wcinką drzew.

Sprawa została rozpoznana przez pracowników ZO PZW w Krakowie /SSR/ w b.r.

Fakty są następujące:

- teren na którym stoją dwie największe "budy" jest terenem użytkowanym

przez Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa ( nieprzekazanym Okręgowi PZW

w Krakowie w użytkowanie)

- wędkarze tam przebywający ( mieszkający ) są czlonkami PZW Kraków ,

którzy posiadają aktualne opłaty na połów ryb w 2010 r ( kontrole

pracowników ZO PZW w Krakowie ?SSR/ Policji, PSR )

- wycinka drzew prowadzona jest na ternie Krakowskiego Zakładu Ekspolatacji

Kruszywa każda osoba (również właściciel ) która stwierdzi wycnkę drzew (

złapie na gorącym uczynku ) może zgłosić problem na najbliższy posterunek

policji - jest to czyn karalny.

- połowu ryb przy użyciu sieci nie stwierdzono.

- na ww. terenie stwierdzono naruszenie obowiązujących przepisów prawa (

ustawa o rybactwie śródlądowym ) - winni ponieśli konsekwencjie przewidziane

prawem.

Pozdrawiam

Komendant Straży Rybackiej PZW Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Po tym co zobaczyłem to tylko czekać aż sobie płotek postawią dookoła "posiadłości" :-)

A jak tam wasze rezultaty na Brzegach 1,3 ? Bo u mnie na spina......bardzo kiepsko rezultaty zerowe :-( Szczerze mówiąc trochę się zniechęciłem do tych zbiorników.. Zresztą byłem dwa razy i oprócz wspomnianej "rodzinki z pieskami" żadnego wędkarza nie spotkałem. To chyba o czymś świadczy...Zbiornik PZW Wieliczki obok - bardzo tłoczno

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zbiornik Wieliczki to 150zl za rok a co do brzegów 1,3 straciłem już zaufanie do niego rok temu ale wybrałem się tam nie dawno na połów przez około 6h brak nawet najmniejszego skubnięcia na feederki. Było widać też kilku innych wędkarzy ale też z 0 kontem + jeden dziadek który oprócz 2 gruntów blacha sondował dno.... za szczupakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zbiornik Wieliczki to 150zl za rok a co do brzegów 1,3 straciłem już zaufanie do niego rok temu ale wybrałem się tam nie dawno na połów przez około 6h brak nawet najmniejszego skubnięcia na feederki. Było widać też kilku innych wędkarzy ale też z 0 kontem + jeden dziadek który oprócz 2 gruntów blacha sondował dno.... za szczupakiem.

a to paskudny staruch http://haczyk.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon11.gif, nie dość , że podbiera nam -młodszym ryby - to jeszcze sonduje za szczupakiem?? 30.IV.? bandzior, i jeszcze zamiast je łowic 1.V.to pójdzie , jak znam życie, w tym dniu - na pochód 1 majowy, wściekły mocher ,masz racje adrian, takich trzeba bez litości piętnować,powiem lepiej i to bez kozery, za to dokładnie/tak ostatno w tv mówią dokładnie co drugie słowo..bez kozery już trochę mniej, kiedys bardziej modne było..ale dokładnie jest na topie:)/kapuj stary ich dalej , to nacja która powinna jak najszybciej zginąć, niech żyje no kill, niech żyją kapowniki, donosiciele, adrianku chwałą CI!!! za Tobą pójdą inne kapowniki!!tak trzymaj.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.