Skocz do zawartości
tokarex pontony

Lowisko Brzegi 1,3


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

niestety jak każdy z nas nie będzie ich zabierać po sobie to będzie tylko przybywać, nieraz już przyjeżdżałem na łowisko i zbierałem śmieci po kimś bo nie należy do przyjemności siedzenie w syfie i wahanie jakiś brudów którzy zostawili inni. Zbiornik niestety jako jedyny dopuszczony jest do "zabawy" łodziami motorowymi . Na cyplu "piękny" widok wielki worek ze śmieciami ale niestety chętnego do wywiezienia brakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Fakt , śmieci , śmieci i jeszcze raz góóóryyyy śmieci to cecha charakterystyczna polskich wód. W kwietniu po zimie tego roku byłem na wycieczce rowerowej wokół trzech zbiorników Brzegi. To co zobaczyłem na jeszcze nie wyrośniętej trawie wokół wspomnianych zbiorników to jest po prostu TRA-GE-DIA !!! Ręce opadają gdy się to widzi i jeszcze raz powtarzam daleko nam do cywilizacji panie i panowie oj daleko.....

Wiem ,że to dwa odległe światy ale wróciłem właśnie z Norwegii i w porównaniu z naszymi śmietniskami ich brzegi jezior i rzek mogą być bardzo czyste i a śmieci wyrzucane do koszy umieszczonych obok. Ale tak jak mówię mentalność, edukacja i jeszcze raz mentalność...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - ale z drugiej strony patrzac nie zauwazylem tam zadnego kosza na smieci... moze gdyby cos takiego bylo niektorzy normalni ludzie wrzucali by tam swoje odpadki.

Raczej nie normalni:) Reklamówki w sklepach daja za 8gr albo i darmowo można je nosić ze sobą i zabierać ja robię tak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - ale z drugiej strony patrzac nie zauwazylem tam zadnego kosza na smieci... moze gdyby cos takiego bylo niektorzy normalni ludzie wrzucali by tam swoje odpadki

he, he, he a ciekawe kto np. w lesie stawia kosze dla grzybiarzy??? dawno się tak nie uśmiałam. KULTURA, KULTURAi jeszcze raz KULTURA OSOBISTA!!! to również dotyczy zawiści wobec bliźniego swego. Zaczynamy z mężem wielką przygodę wędkarską i jesteśmy zniesmaczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - ale z drugiej strony patrzac nie zauwazylem tam zadnego kosza na smieci... moze gdyby cos takiego bylo niektorzy normalni ludzie wrzucali by tam swoje odpadki

he, he, he a ciekawe kto np. w lesie stawia kosze dla grzybiarzy??? dawno się tak nie uśmiałam. KULTURA, KULTURAi jeszcze raz KULTURA OSOBISTA!!! to również dotyczy zawiści wobec bliźniego swego. Zaczynamy z mężem wielką przygodę wędkarską i jesteśmy zniesmaczeni.

Jeżeli dla ciebie droga koleżanko kwestia brudu i syfu wydaje się śmieszna to gratuluję. Jestem również bardzo tym faktem zniesmaczony... Jak sama piszesz, dopiero zaczynasz przygodę z wędkarstwem i może jedynym twoim kontaktem z wodą był do tej pory basen ogrodowy. Być może dlatego twoja wypowiedź jest zupełnie oderwana od rzeczywistości. Życzę połamania kija oraz SSAAAMYCH CZYSTYCH ŁOWISK......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka jedynie pisze, że do sprzątania po sobie nie jest potrzebny kosz. Wystarczy zabrać ze sobą śmieci.

Proponuję powrót do tematu. Brzegów, na których tak btw jest piękna woda. W zeszłym roku byłem zbadać teren jedynie w lecie i kiedy zobaczyłem przenikalność na 2-ce to oniemiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

nie musisz być w kole zwierzyniec, dodatkowe opłaty : licencje do nabycia w kole, tego roku były dniówki w pakietach się kupowało, od nowego roku może się pozmieniać nieco, szczupaków jest sporo, kontrole częste :mrgreen: , zarybienia są, tylko czasu wolnego mieć sporo i można ładnie połowić :)

specjalnie dla kolegi mapka z lokalicają: http://www.pzw-zwierzyniec.pl/index.php?page=polozenie-2

wystarczy poszukać :) dojazd polecam od wieliczki, za Herzem skrecamy w lewo, potem prosto kilka ładnych km, wieksze skrzyżowanie - przecinamy główną drogę jedąc prosto (ustępując pierwszeństwa oczywiście :), przejazd pod wiaduktem, kilkaset metrów i pierwsza w lewo w stronę wielkiego słupa energetycznego, i już jesteśmy nad brzegami 3 C koła Zwierzyniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.