Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lowisko Brzegi 1,3


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Następnym razem może coś więcej nakręcimy bo jak widać na filmiku kamera była zawiązana na żyłce i opuszczana na delikatnej wędce teleskopowej na spławik.. 

Był strach czy kamera się nie zerwie i nie poleci na dno :D

Generalnie na brzegach są świetne warunki dla linów bo wszędzie dużo moczarki, w zasadzie w każdej części zbiornika je łowiłem :P

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byłem wczoraj na Brzegach nr 3 od 10:30 do 18:00 z gruntówką i pickerem na metodę.

Ryby nawet współpracowały wyjąłem jednego leszcza 34 cm i lina 31 cm, a kilka metrów od brzegu wypiął mi się nieco większy leszcz 40-45 cm oraz na metodę kolejny spory karp... Jakieś fatum normalnie albo przez te haki bezzadziorowe, centralnie na 10 wciętych brań 8 ryb mi się spina niewiarygodne :( 

Poniżej kilka fotek : 

13664607_590150647819971_40092935_n.jpg

20160710_120454.jpg

20160710_141909.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, salto napisał:

Witam, czy prawdą jest że jest zakaz wjazdu na Brzegi w związku z ŚDM, podobno ochrona nie wpuszcza nikogo i tak ma być do odwołania. Był  ktoś ostatnio na Brzegach?

Ja będąc ostatnio słyszałem jakoś za tydzień ma być wszystko obstawione przez policje i straż miejską i do 1 sierpnia nie wjedziemy, powiedziały mi to dwie osoby które siedziały obok.

Ja na ten czas pewnie pookupuję Wisłę przy ujściu skawinki lub samą skawinkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wuz1u napisał:

Ja byłem wczoraj od 16 do 19 bez niczego. Złowiłem jak zwykle nic, chociaż bardzo ładnie "chodziły" Szczupaki, duże.

Czyli jak rozumiem wjadę bez problemu nad wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzegi już chyba do sierpnia wyłączone z łowienia jak by ktoś chciał wiedzieć.

W sobotę chcieliśmy wjechać ale obstawione przez wojsko i policję z każdej strony i nawet na piechotę nie wpuszczali..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grubo wojsko i policja... ;3 Myślałem, że tylko policja tam będzie "obstawiała". Napompowali te śdm na nie wiadomo jakie miliony a na razie 300 tysięcy zapisane :D Ale łowisko to zamkną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja też jak to się mówi ,,pocałowałem klamkę". Co najmniej  dwa tygodnie trzeba będzie zrobić sobie przerwę od Brzegów. Oczywiście jak ludzie opłacali składki to nikt z Bulwarowej nie raczył poinformować że łowisko będzie wyłączone z wędkowania a jako dzierżawca tej wody musieli wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 godzin temu, wuz1u napisał:

Raczej już można. Dojazd jest teraz łatwiejszy przez ten wiadukt i most na Drwinie :P

Dzięki, a orientuje się ktoś jak wygląda droga po ostatniej ulewie? Błocko bardzo czy się wjedzie pod samą trójkę :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elast93 chociaż po dzisiaj nie mam pewności. Byłem na Wiśle w okolicach mostu Wandy i jak wracałem to z Brzegów mnóstwo pielgrzymów wracało... nie wiem co oni tam robili. Ale myślę, że jutro już na 101% wjazd ;) Pod samą trójkę jak dziś nie zaleje się dojedzie od "rampy". Wysypane jest elegancko kamieniem i nawet jak leje to nie jest aż tak źle. Strona rampy czyli w okolicach tych budyneczków przy głównych zsypach żwiru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie łowił ktoś w ciągu ostatnich 3 tygodni na brzegach? Bierze cokolwiek? :unsure:

Jutro chyba pojadę przed świtem i posiedzę tak do 12/13, na bagrach ostatnio lipa przeokropna a na przylasek nie bardzo mi się chce na pół dnia targać 30 km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wuz1u napisał:

@Elast93 prawdopodobnie jutro jadę na grunt połowić to zdam relację. Teraz to rano i wieczorem głównie bierze zapewne.

Byłem od około 04:15 do 12:45, łowiłem na spławik i metodę.

Brań dużo ale samo przedszkole, masa linków po 20-25 cm kilka karasi, dwie płotki i okoń. Karpia nie widać :mellow:

20160809_051111.jpg

20160809_065813.jpg

20160809_083002.jpg

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzisiaj byłem na Brzegach, tyle że nie na 1, nie na 3 a na 2, ponieważ 1 i 3 oblegane jak nigdy. Zakładam kopyto, pierwsze rzuty i podbijanie kopytem - szczupak koło 40 cm, spadł ze 2-3 metry od brzegu. W sumie dobrze nie trzeba było odpinać biedaka. Potem też na kopyto 2 szczupaki oba w okolicach 50 cm, wracają do wody. Pod koniec znowu na kopyto ale tym razem okoń, bardzo ładny, z tego co widziałem to w okolicach  35 cm, może nawet więcej, grubasek ale spadł mi blisko brzegu. Ogólnie dobra zapowiedź jesieni... Pozdrawiam ;)

 ps. Bez zdjęć, ponieważ telefon był na resztce baterii a musiałem mieć kontakt ze światem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie jest sens jechać na "no killa" (to jest bodajże zbiornik nr2) połowić na grunt, a dokładnie na metodę?? Nigdy tam nie łowiłem, a zastanawia mnie czy coś tam pływa fajnego. No i ostatnio jak byłem, jeszcze przed ŚDM, to zbiornik był zasypany od wschodniej strony i stracił dużo na swym uroku. A jak jest teraz? Ktoś coś? Czy lepiej od razu próbować na nr 1 lub 3? Bo Przylasek po zarybieniu pewnie będzie oblegany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwójce jest karp podobno duży, raz spotkałem tam gościa który łowił na spławik i opowiadał że karpiarze tam wyjmowali ryby rzędu 9-10kg.. Ja kompletnie niemam pomysłu jak tam łowić gruntowo bo jest dosyć głęboko jedynie od strony żwirowni jest trochę płycej. Byłem tam w tym roku kilka razy ale ze spinem lecz nie zaobserwowałem spławów karpii, raz jedynie widziałem lina w granicach 50cm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.