Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Lowisko Brzegi 1,3


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Mam pytanie czy zbiornik Brzegi 2 ten najbliżej żwirowni i góry piasku, jest ogólnodostępny, czy nadal to jest łowisko specjalne Koła Stare Miasto? Proszę tylko o pewną informację, ponieważ nie chce sie potem tłumaczyć nad wodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zbiornik Brzegi 2 ten najbliżej żwirowni i góry piasku, jest ogólnodostępny, czy nadal to jest łowisko specjalne Koła Stare Miasto? Proszę tylko o pewną informację, ponieważ nie chce sie potem tłumaczyć nad wodą...

http://www.pzw.org.pl/kolonowahuta/wiadomosci/54496/63/wykaz_skladek_i_oplat_za_wedkowanie_w_okregu_pzw_krakow_w_roku_2

ogólnodostępny są zbiorniki 1,2,3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wlasnie chce tam jutro wyskoczyc:)

i jak kolego ?

ja byłem wczoraj pod wieczór udało się złowić 4 szczupłe 40-55cm, wszystko z opadu na mikado fishunter.

Słyszał ktoś ze zbiornik IIIA na Brzegach wykupiło Koło Stare Miasto? Podobno od 2012r.

nic na ten temat nie pisze na PZW:

http://www.pzw.org.pl/29//cms/5799/zbiorniki_brzegi_i_przylasek_rusiecki

według:

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/29/cms/szablony/8287/pliki/zezwolenie_2012_pelne.pdf

można łowić na Brzegach 1,2 oraz 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem wczoraj na Brzegach, łowiłem z pontonu, pomimo pięknych miejsc (trzcinowiska, podwodne łąki ) zaliczyłem tylko jedno branie :-/ jeden mały zębaty

nie wiem co jest nie tam z tą wodą, czy tam nie ma drapieżników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widzę temat Brzegi :mrgreen:

Jeżeli chodzi o szczupaka - podczas ochronnego działy się tam cuda na kiju ze tak powiem. Bywałem tam w tym okresie i naprawdę szaleństwo. Aktywność była niesamowita. W maju stagnacja i cisza :shock:

Co do Pstrąga - Wczoraj tj. 7.VI od godziny 9 - 21 zasiadka. Pstrągi fruwały aż miło. Kreci się ich dużo tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać :razz: Tak wiec jeszcze nie wszystko wylądowało na patelni :wink:

Stadnie pływała też Palia. Napotkany wędkarz mówił też o Karpiu i dużych Linach. Informacja nie potwierdzona bo jak wiadomo do puki sam nie złapiesz - nie uwierzysz :mrgreen:

Tak czy siak - Brzegi jak na razie są moim numerem 1 jeżeli chodzi o połowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Na 2 mamy bez zadziorów i C&R ..jestem ciekawy co z tego wyniknie za kilka lat?!

Nigdy nie lowiłem na Brzegach ale być może się wybiorę.

Mam nadzieje że ta 2 to dopiero dobry początek i niebawem większość wód pzw kraków będzie na takich zasadach. :roll:

Miejmy nadzieję, bo kilka razy miałem okazję łowić z kolegą na dwójce i nie mieliśmy ani jednego kontaktu z rybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam pytanie otwarte do Was.

Na jakieś podstawie za wjazd na Brzegi od strony zbiornika nr 3 ( dzierżawionego przez Wieliczkę ) pobierana jest opłata 8 zł za wjazd ?

Przecież chce dojechać autem na inne zbiorniki ogólna dostępne (Państwowe) ?

Czy to w obliczu jest zgodne z prawem ? Że postawią jakąś laskę na bramce i karka ze straży rybackiej i biorą opłaty do wszystkich wjeżdżających ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otwarte do Was.

Na jakieś podstawie za wjazd na Brzegi od strony zbiornika nr 3 ( dzierżawionego przez Wieliczkę ) pobierana jest opłata 8 zł za wjazd ?

Przecież chce dojechać autem na inne zbiorniki ogólna dostępne (Państwowe) ?

Czy to w obliczu jest zgodne z prawem ? Że postawią jakąś laskę na bramce i karka ze straży rybackiej i biorą opłaty do wszystkich wjeżdżających ?

I nic nie pomaga ukazania aktualnej karty wedkarskiej ??

Tak jak to ma miejsce na przylasku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otwarte do Was.

Na jakieś podstawie za wjazd na Brzegi od strony zbiornika nr 3 ( dzierżawionego przez Wieliczkę ) pobierana jest opłata 8 zł za wjazd ?

Przecież chce dojechać autem na inne zbiorniki ogólna dostępne (Państwowe) ?

Jeżeli właścicielem drogi jest Małopolski Związek Wędkarski to wprowadził takie zasady. Radzę z tym problemem zwrócić się do Zarządu Okregu na Bulwarowej. tel: +48 12 643 16 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.