Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko w Kontrawersie


ZBIG@SON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanko czy łowił ktoś na łowisku w Kontrawersie. Ostatnio tamtedy przejezdzałem i łowsko wyglada calkiem ciekawie. Łowisko składa sie z 4 stawów. W trakcie rozmowy z właścicielem dowiedziałem sie iz wędkowanie kosztuje 5 zł od osoby wedkujacej ( niezaleznie od ilości wędek) za cały dzień wszystkie drapiezniki łowione na łowisku są do zabranai do domu za darmo pozostałe ryby płatne karpie po 13zł/kg liny i amur po 15 zł/kg pozostały białoryb po 7zł/kg. Wyglada ciekawie chciałem potwierdzic czy warto tam sie wybierać na rybki czy sa jakieś większe okazy które dostarczyły by troche emocji przy holu. :lol:

Dla osób które nie wiedzą gdzie to jest krótki opis dojazdu wyjeżdzamy z Łodzi jedziemy w stronę Poddębic w mjescowości Kuciny skrecamy w lewo po przejechaniu około 4 km zobaczymy kierunkowskaz w lewo na Kontrawers i tam skrecamy jedziemy przez lasek zaraz za laskiem jest droba w prawo w która skręcamy i jedziemy około 250 metrów i dojeżdzamy do bramy łowiska.

Osoby które tam wedkowały proszę o Informacje czy warto tam pomczyć kije i czy opłaca się tam pospinigować. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Łowiłem tam kilka razy efekty może nie były powalające ale miejsce jest ok!.Osobiście złowiłem karpia ok.2kg troszkę bąków największy 30 cm.Przymnie gościu wyciągnął karpia 7-8kg.Ogólnie polecam bardzo miło i fajnie się tam łowi.Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Google bardzo ladnie pokazuja Kontrewers

linka

Mozna sie pogubic troche pod koniec - jest masa ogrodkow dzialkowych :) ale jezyk za przewodnika i jakos trafisz. Jakis czas temu jezdzilem tam czesto, ale wole jednak wody plynace. Jezeli sie nie myle, szczupaki mozna bylo zabierac bez oplat, wlasciciel chcial troche zmniejszyc ich populacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie polecam tego łowiska ! Właściciel totalny ściemniacz mówi że zarybiał a ryb nie ma! Bylem ostatnio 2 razy i nic, parę małych karasek i nic więcej, owszem zbiornik w zeszłym roku obfitował w dorodne karpie na prawde fajnie się łapało lecz w tym roku nic tam nie ma :o Jedyne po co można tam pojechać to z rodziną na biwak z wędkami i tyle :)

Na ryby nie polecam, dużo bliżej jest zbiornik Ciosny zaraz koło Zgierza i tam są ryby bo właśnie teraz tam jeżdżę i z czystym sumieniem mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

oto wynik 4 godzin spedzonych ostatniej niedziedzieli na łowisku Kontrewers

dwa karpiki

dwa linki

i od groma baczków

łaczna masa łapanych rybek 6,66 kg zabawa super

i dwa brania zakończone zerwaniem przyponów 20, za pierwszym razem musiałe biec do wędki bo juz jechała w strone wody. Ogólnie mowiąc fajne łowisko super otoczenia mozna miło spedzić czas.

Serdecznie polecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.