Skocz do zawartości
tokarex pontony

Żory, okolice jaka miejscówka?


slawecki

Rekomendowane odpowiedzi

Moja praca rzuciła mnie na 2 tygodnie do Żorów(Żor?). Będę między 22.11 a 05.12. Chętnie zabiorę się na ryby nad jakiś piękny akwenik z tudzież miejscowym zapalencem :grin: Jeśli nie będzie chętnego to proszę chociaż o kilka przydatnych informacji gdzie i na jaką rybę mogę spróbować swoich sił. :wink:

Pomożecie?... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Będziesz miał blisko na Zalew Rybnicki :wink: Poczytaj ten temat

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2136

Jak zwykle mogę liczyć na Ciebie :smile: Dzięki za podpowiedź bo jakoś na Rybnik nie wpadłem. Zalew Rybnicki-hmm...sprawa jest jasna, że to zupełnie inny temat. Wpadnę na pewno bo to prawie jak "Być w Rzymie i papieża nie widzieć' ale... Jak narazie z tym zbiornikiem kojarzy mi się pewien "pociachany sum" który przyniósł szczęściarzowi powód do chwały. U mnie jak i wielu innych wędkarzy pozostał wielki niesmak. Powtarzam bardzo delikatnie-niesmak... Niemniej jednak będę miał okazję zobaczyć go live i napewno spróbuję swoich sił :smile: Pozostałe pytania po przestudiowaniu tematu i oczywiście w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.