Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sezon podlodowy 2010/2011


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Miało być o grubości LODU :!: Mierzone dzisiaj na płytkiej gliniance głębokości od 1- 2,5 metra wielkości 5 ha lód grubości przy brzegu 9- 10 cm na dołkach 7-8 . Można spokojnie tam gdzie lód jest bez śniegu szukać okonia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluto mnie zainspirował :mrgreen:

Odnośnie "dozbrajania" - jestem na etapie pisania poradnika na temat wykonania własnych mormyszek. :mrgreen:

Też jestem ciekaw... Jakie plany Piotrze na ten sezon podlodowy? PIII i płocie jak w zeszłym sezonie? Ja mam nadzieję, że garbaty bedzie teraz lepiej brał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plany Piotrze na ten sezon podlodowy?

Spotkać się na LODZIE przy Kawie :mrgreen:

Poradnik jest na finiszu , tylko fotki trzeba zrobić jeszcze raz bo kiepsko wyszły telefonem :evil:

He, he... No mam nadzieję, że w tym roku się spotkamy gdzies na tafli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Piotrkiem i Krzyśkiem juz rozpoczeliśmy sezon podlodowy :)

Ja testowałem nowy świder, a koledzy moczyli pierwsze mormyszki.

Dzisiejsze efekty:

91fbff70dfc09282m.jpg

ad68ee7200da65adm.jpg

5 (Krzysiek) do 3 (Piotrek) taki wynik dzisiejszego dnia :)

Wszystkie rybki to okonie w rozmiarach 7-10 cm, nadal pływają w zbiorniku.

Lód grubości 7-10 cm w wiekszości zmarznięty śnieg, litego lodu max 3-4 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zapowiada się bardzo ciekawie teraz 2 dni temp. dodatniej stopi troche zalegającego sniegu a przyszły tydzień ma ładnie przymrozić wszystko się zespoli i na płytkich zbiornikach już będzie naprawde dobrze.Nie możliwe że już chodzicie po lodzie u mnie zamarznięte ale generalnie kasza a nie lód może przez przepływającą wode. Ja wczesniej jak 18 grudnia nie wchodze.Moim zdaniem 10cm lodu to troche mało!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Piotrkiem i Krzyśkiem juz rozpoczeliśmy sezon podlodowy :)

Ja testowałem nowy świder, a koledzy moczyli pierwsze mormyszki.

Gdzie Wy na ten lód już weszliście? Ja byłem z rodzinką na spacerze nad Pogorią III, to w kilku miejscach daleko od brzegu jeszcze wodę widać i kaczki pływają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałoby zdrowo przymrozić, a tu narazie się nie zanosi. Na Pogorię to i za tydzień sie jeszcze nie wejdzie jak tak dalej pójdzie... Trzeba sie pocieszac tylko, że... juz bliżej niz dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.