Skocz do zawartości
tokarex pontony

Krakow -Czy posiada porozumienia "jakieś" na 2011


skanone

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W kole powiedzieli mi ze nasze wladze nie moga sie z nikim dogadac... Ciekawe, ze w innym wojewodztwach nie ma problemu tylko w Krakolwie cokolwiek ustalic zawsze jest problem. Trzeba by sie nad tym zastanowic, bo chyba najwyzsza pora na zmiany... nie tylko w zarzadzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , Kraków w zasadzie oferuje tylko Wisłę i nic więcej. A taki Tarnów:Wisła , Raba , Dunajec i inne , o ofercie Nowego Sącza już nie wspomnę.Tarnów oferuje w sumie moim zdaniem ciekawsze łowiska , a o ile się nie mylę to za ten sezon opłata za ich wody jest o połowę niższa niż za Kraków , i to dopiero jest denerwujące :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echo piszesz o Nowym Sączu. Z kim oni mają porozumienia? Kielce? Jaką wodę pstrągowa mogą nam zaoferować w zamian za: Rabę, Rudawę Szreniawę. Kwestię porozumień dopytajcie z ludźmi w tych sprawach kompetentnymi. Zobaczycie wtedy dlaczego jest tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jestesmy wedkarzami nalezacymi do PZW placimy skladki i chcemy lowic ,wiec czemu PZW utrudnia. my z krk nie jezdzimy codziennie w inne rejony tylko raz na jakis czas wiec duzo nikomu nie ujmiemy , a wody mamy jakie oferoje nasze polozenie. Jadac "gdzies" dalej jeden dzien nie kosztuje pare zl tylko kilkadziesiat .Ca jadac dalej niejedziemy raczej na jeden dzien ,chcesz byc uczciwy musisz miec kase ,a ile razy jestesmy gdzies w okolicach przejazdem doslownie na 2 godzinki i jest dobra woda i wtedy"wedkarzu co myslisz" pewnie oj ale lipa trudno czy k....... czemu nasz okrag jest taki i czemu pzw nam daje wlasnie takie bonusy" .

Jestesmy wedlug mnie pokrzywdzeni i niemówie o warunkach geograficznych tylko polityki pzw Dziekuje i przepraszam za blendy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

witam przepraszam orentuje sie ktos ile kosztuje karta wedkarska oplata na rok 2011 no dokladnie mi chodzi o przylasek rusiecki 2,3,9 czyli pełna itp jakie koszty sa prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zrobiłem opłaty składka niepełna 217zł , rejestr połowu nowy w formie książeczki . Panowie w kole powiedzieli że można dostać 200 zł mandatu za brak daty w rejestrze przed przystąpieniem do wędkowania :evil:(chyba główny cel tego rejestru) . Pytałem jak wypełniać rejestr by był on jak najbardziej spożytkowany , no i jeden pan co innego a drugi co innego. Jak wypełniać ten rejestr skoro 98% ryb uwalniam w wodzie i zwracam im wolność , wpisujemy ryby które zabieramy czy wszystkie które złapiemy ....nie rozumiem tego nadal , może ktoś to wyjaśnić tylko tak "na chłopski rozum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.