Skocz do zawartości
tokarex pontony

SKŁADKI PZW 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na oficjalnej stronie PZW pojawił się wykaz opłat za wędkowanie w przyszłym roku. Generalnie układ składek członkowskich wygląda tak:

normalna 62zł wzrosła o 2zł

ulgowa 50% 31zł wzrosła o 1zł

ulgowa 75% 15zł bez zmian

Wysokość skladki okręgowej można wyszukać na stronie okregowej PZW.

W moim przypadku składka okręgowa nie uległa zmianie - 48zł

+ 2zł na piwo dla prezesa (cegiełka)

P.S Nie jest źle, 81zł to zabulenia

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

witam przecież zarybili całą Polskę więc trzeba gdzies znalesc kasę.Gdzie jak nie u wędkarzy jestem za podatkiem dla kłusowników niech też :lol: płacą.W przyszłym roku będe żądał paragonu z kasy fiskalnej :sad :mad: zobaczymy co zrobią !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nalezę do okręgu bydgoskiego a ja do innego koła i byłem na zebraniu skarbników dowiedziałem się że nie ma już opłat za jedno łowisko tylko trzeba wykupić pełną składkę to jest 160PLN (wody nizinne ) ta składka już zawiera spining to jest trochę nie normalne bo według mnie dużo wędkarzy zrezygnuje i stracą nasze koła ale też i okręg i nic tu nie da podnoszenie składek

Trochę mnie to zaniepokoiło jako skarbnika ale bądźmy dobrej myśli, a z VAT em to jest trochę inaczej bo trzeba inaczej wpisywać, Lekarzy też straszyli kasami fiskalnymi i narazie cisza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nalezę do okręgu bydgoskiego a ja do innego koła i byłem na zebraniu skarbników dowiedziałem się że nie ma już opłat za jedno łowisko tylko trzeba wykupić pełną składkę to jest 160PLN (wody nizinne ) ta składka już zawiera spining to jest trochę nie normalne bo według mnie dużo wędkarzy zrezygnuje i stracą nasze koła ale też i okręg i nic tu nie da podnoszenie składek

Trochę mnie to zaniepokoiło jako skarbnika ale bądźmy dobrej myśli, a z VAT em to jest trochę inaczej bo trzeba inaczej wpisywać, Lekarzy też straszyli kasami fiskalnymi i narazie cisza

pozdrawiam

160zl to sie na JEDNYM DOBRYM łowisku płaci za dwudniowe wędkowanie. Pieniadze są konieczne na 1) zarybienia 2) ochrone - bez tego nie będzie "niczego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) zarybienia 2) ochrone to w PZW wielka pomyłka 1-zarybienie :lol: kupione 10 ton karpia z czego 2 tony do stawu prezesa koła ochrona nie ma żadnej w naszym PZW

i naszych regionalnych zbiornikach więc o czym tu pisac :cry::cry::cry: i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ile będzie kosztował powrót do wędkowania w 2011r.

kartę nową wyrobiłem bo starą zgubiłem posiadam starą legitymacje członkowską ale ostatnio opłacona była w 1997r.

chcę teraz opłacić składki na cały rok ale ile to będzie kosztowało w okręgu katowickim.

Jak byłem w kole się spytać to mówili że niema jeszcze znaczków ale pewnie gdzieś w granicach 400-500zł czy ktoś może wie dokładnie ile i czy muszę wpłacić te 300zł jako nie zrzeszony bo w żadnym regulaminie i przepisach nie potrafię tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja PANTOFLOWA :mrgreen: bo na stronie WWW Okręgu - jakoś przez 3 tygodnie nikt nie powiesił info o składkach :evil:

KATOWICE

krajowa 62

okręgowa 100

czyn 25

ubezpieczenie 3

i dodatki 15 na koło , zagospodarowanie 10 , sport 5 , zawody 30

ABRA Kopnij tego DZIADA co podał ci składki dla OBCYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w jednym z kół zapytać czy są już ustalone stawki i czy sa zezwolenia ,i powiem że nie ciekawie to wszystko wygląda ,nie ustalono jeszcze jaki jest poziom składki ,prawdopodobnie dopłaty za "górskie" i lodź będzie w jednej opłacie ,co zmusza nie korzystających z tych dodatków na spory wydatek ,no i sprawa Vat-u jest nierozstrzygnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

i jeszcze jedno dowiecie sie sami- teraz rejestr jest ważniejszy niż sama karta jest zarazem zezwoleniem na wedkowanie z włączonym rejestrem i posiada hologram który uprawnia do wedkowania?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam takie pytanko ; D

Gdyż w minionym roku 2010 nie opłaciłem w ogóle żadnych składek gdyż nie jeździłem nigdzie na rybki ; D W r. 2009 miałem opłacone . I co teraz mnie czeka gdybym zdecydował się w tym roku opłacić ?

Z góry dziękuję za pomoc .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis opłaciłem 62 składka członkowska i 120-nizinne+górskie+lódź

Czy jest określony jakiś termin do którego można opłacać składki?
tak dlugo az skarbnik przyjmuje kasę przyjęło sie że do końca kwietnia ale równie dobrze możesz opłacić w październiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.