Skocz do zawartości
tokarex pontony

SKŁADKI PZW 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

ze nie mozna placic przelewem/przekazem

A może jest opcja zapłacenia składki nad wodą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie ukrywam,od kilku sezonów opłacałem składki na poczcie[przelew na konto PZW Opole] Jak się cofamy to się cofajmy :evil:

Ale wydaje mi się że chodzi tu głównie o ilość wędkarzy opłacających składki w danym kole PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jarku, dobrze ze smile umiesciles - bo bym sie czepial ;)

Ja zdecydowalem sie jednak na przeprowadzke do inngo kola, czekam teraz za karta z wklejonymi znaczkami i bede mogl w koncu nad wode z kijem pojechac.

Obilo mi sie o uszy, ze jest duze prawdopodobienstwo powrotu do oplaty "krajowej" jak za starych dobrych czasow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy, ze jest duze prawdopodobienstwo powrotu do oplaty "krajowej" jak za starych dobrych czasow.

Teraz nie mogą się dogadać, kiedy pieniądze idą za zezwoleniami a jakby wprowadzili krajówkę to pieniądze by poszły na drogi :mrgreen: Nikt by wtedy nie chciał należeć do koła tylko do Kraju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jak na złość mazowieckie nie podpisało umowy z radomskim, orientuje się ktoś ile będę musiał zapłacić za wędkowanie na wodach okręgu radomskiego (ze zniżką 50% oczywiście :wink:;))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności :)

Jak po raz kolejny chciałem o coś zapytać bo nie rozumiem niektórych stwierdzeń zawartych w tej tabeli http://pzw.com.pl/index.php?id=7 otóż w tym roku mam zamiar pierwszy raz opłacić kartę PZW chciałbym by ktoś pomógł mi wycenić składkę którą będę musiał uiścić.

Jedyną rzeczą za która już zapłaciłem to 30zł za egzamin :P.

Myślę, że to będzie wyglądało tak:

1. składka członkowska (ulgowa 50%) 31zł

2. wpisowe teraz nie wiem czy członka uczestnika czy podstawowe...

3.Okręgowa składka członkowska (roczna) na zagospodarowanie i ochronę wód(ulgowa 50%)- 50zł

4. ubezpieczenie 3zł

5. legitymacja 5zł

czyli razem 113zł w przypadku opłaty pełnego wpisowego.

Zweryfikujcie czy coś pominąłem bądź dodałem czegoś za dużo. Wielkie dzieki za pomoc ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry! Ja też jak zawsze przychodzę z pytaniem. Wprowadzili zezwolenia na A.P.R., i żeby połowić w okręgu Częstochowa muszę pobrać oddzielne zezwolenie w siedzibie wrocławskiego PZW na Kazimierza Wlk. Moje pytanie jest następujące : czy za to zezwolenie musze wnosić jakąś dodatkową opłatę i czy jeżeli pobiorę to zezwolenie teraz, to będzie ważne przez cały rok na częstochowski?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.