Skocz do zawartości
tokarex pontony

SKŁADKI PZW 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna informacja na stronie ZO PZW Wrocław

http://www.wroclaw.pzw.org.pl/wiadomosci/39098/63/skladki_i_oplaty_w_2011_roku

A tu podział składki członkowskiej /tak dla wiedzy malkontentów/

Składka przeznaczona na cele statutowe Związku, dzielona w następujący sposób: 10% - ZG, 45% - Okręg, 44% - Koła, 1% Fundusz Pomocy Kołom.

I jeszcze porozumienia z innymi okręgami

http://www.wroclaw.pzw.org.pl/wiadomosci/39613/64/porozumienia_na_2011_rok

Cieszy mnie zawarte porozumienie z Zieloną Górą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ładnie w tym roku wymyślili jak zarobić więcej :mad:

W tamtym roku to można było wybrać czy chce się opłacać za łowienie ze środków pływających i za wody krainy pstrąga i lipienia a w tym wszystko razem.

A ja nie mam żadnego pływadła i czemu ma płacić za możliwość łowienia z niego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie zawarte porozumienie z Zieloną Górą .

pewnie mnie tez tylko jakby sie jeszcze z opolskim dogadali to bym był bardzo happy Michałowice ,nysa tyle fajnych łowisk w zasięgu reki a tu trzeba dopłacać , jak tak dalej pójdzie to większość poucieka do Legnicy i zielonej gory oni maja porozumienia z większością okręgów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu to tak dzieżko sie im dogadać

Tego nikt chyba nie wie :mrgreen:

Ja już od kilku lat opłacam dwa woj. i liczyłem na to że może w tym roku się dogadają :roll:

Ale z tego co wiem to jeśli opłacasz kartę w Legnicy to możesz łowić w woj.Opolskim :shock:

Kolega dudi tak opłacał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ucieszyło porozumienie z zielonogórskim :)

A tak wracając do tematu to zerknąłem na składki w zielonogórskim i nie dość że mają niższe to nie mają nic wspomniane o opłacie za łowienie ze środków pływających, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu to zerknąłem na składki w zielonogórskim i nie dość że mają niższe to nie mają nic wspomniane o opłacie za łowienie ze środków pływających, dziwne.
Zgadza sie , i chyba nie mają nawet rejestru choć pewny nie jestem.to maja oddzielnie górskie i nizinne i teraz "zagwozdka" czy nasze opłaty będą ważne na ich górskich ,trza sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie w tym roku wymyślili jak zarobić więcej :mad:

W tamtym roku to można było wybrać czy chce się opłacać za łowienie ze środków pływających i za wody krainy pstrąga i lipienia a w tym wszystko razem.

A ja nie mam żadnego pływadła i czemu ma płacić za możliwość łowienia z niego :evil:

przemekli, masz racje ,trochę się "sciełem"z gościem z okręgu bo jeszcze jestem w stanie pojąc co z kasa na wody górskie,,ale już ta opłata obligatoryjna na łódki to zwykłe świństwo .

Patrząc na tabelę opłat w 2010r korzystnie wyglądają tegoroczne dla tych, co korzystali z łódek i wód górskich. Sumuję poprzednie opłaty i wychodzi kwota 230zł, a w tym roku 182zł, czyli 48zł mniej. Brawo!!!

Jeżeli ktoś opłacał nizinne i górskie, to zapłaci 18zł mniej i jeszcze łódką popływa. Brawo!!!

Jeżeli ktoś opłacał tylko nizinne, to w nagrodę ma 32zł więcej do zapłacenia. Gdzie tu logika? Konsekwentnie to nie postąpiono. A może się mylę w wyliczeniach? :???:

Jeszcze trochę pomarudzę :smile: biurokracja ma się coraz lepiej. Doszło "Zezwolenie na amatorski połów ryb wedką". W dodatku nie pasuje mi do żadnego portwela, chyba w paszport wsadzę :???:

Dotyczy dolnośląskiego.

Mimo to dzisiaj opłaty zrobiłem i jest mi lżej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj opłaciłem składki na okręg toruński, skromne 347zł + 10zł/doba za najbliższym odcinek Wisły.

Podstawowa zmiana regulaminowa, to górny i dolny wymiar ochronny szczupaka, widełki ustawione 50-85cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezwolenie to taka imienna książeczka wielkości legitymacji członkowskiej, zespolona z wykazem wód i rejestrem połowów. Mamy nową ustawę o rybactwie, która takiego dokumentu wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesio to drogo u was jak cholera... u nas o 100zł mniej a opłacone łódź i górskie i to bez zniżek..

To wy jak chcecie na Wiśle połowić to musicie kupować jeszcze dodatkowe pozwolenie? I to na dni, a nie na sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od kiedy pamiętam składki należały zawsze do jednych z najdroższych w kraju, choć wody mamy tak samo 'rybne' jak w innych regionach. Wisłę (prawie całą) nie tak dawno RZGW odebrał naszemu okręgowi i teraz to u nich można sobie opłacać dodatkowe składki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skromne 347zł + 10zł/doba za najbliższym odcinek Wisły.
O ja p.... :shock::shock: Ale cena :roll: W Okręgu szczecińskim gdzie, jak mi się wydaje, wody mamy trochę więcej, opcja full wypas, czyli nizinne, górskie (w tym spin) i łódka, kosztowała mnie 232 PLN. Widzę, że w Szczecinianie nie mają co narzekać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.