Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

spomb


kamas21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.szukałem ale nie znalazłem.czy ktos uzywa tego wynalazka?

wydaje sie praktyczniejsze od standardowej rakiety,nic sie nie wysypuje,większa ładownosc i potezny zasięg.ale nie wiem gdzie by takie cos mozna dostac i czy warto.moze ktos z Was uzywa i cos powie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Bardzo ciekawe rozwiązanie ta "zabawka", na pewno lepsza od zwykłej rakiety na dalekich dystansach ,na bliższych nie "ekonomiczna"ale mogę sie mylić bo nie ma podane ile tej zanęty można posłać.To dobre rozwiązanie dla małych ilości zanęty ,przy większej ilości najlepszy jest ponton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Maniek napisał,większe ilości=ponton.Spomb jest fajny i fajnie lata trzenba tylko uważać żeby nie zatkać zanętą sprężynki mechanizmu zamykającego ,bo się nie otworzy po uderzeniu w wodę.Reasumując o wiele szybciej mimo wszystko daje się nęcić rakietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,może moje pytanie trochę przedawnione ale jak to w zimę przypominam sobie minione wypady i przypomniała mi się rakieta.Mianowicie miałem zwykłą rakietę i trochę ziaren gubiła.Tu powyżej była mowa o rakiecie zamykanej i tu moje pytanie na jakiej zasadzie to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakieta ma na czubku taki wystający lekko "guzik" na sprężynie, który jednocześnie jest zaczepem do zamknięcia rakiety. Gdy rakieta uderza w wodę to guzik przyjmuje na siebie całą energię uderzenia, przez co cofa się na sprężynie co otwiera całość. Same połówki rakiety są na drugiej sprężynie która powoduje otwieranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość ThinkingAngler

Spomb i rakieta zanętowa są produkowane z myślą o nęceniu pod marker ale niestety dużo ludzi idzie na skróty i kupuje sobie łódki zdalnie sterowane z echosondą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 5 months later...

Witam,

Z góry przepraszam może za banalne pytania, ale jestem początkującym karpiarzem (bardzo początkującym :mrgreen: )

Chciałbym się dowiedzieć jak stosować taki marker, sbomba oraz do tego jeszcze zarzucać zestawy w zanęcone miejsca?

Używacie klipsów na kołowrotku, czy też może trzeba dojść do wprawy żeby zarzucać w to samo miejsce? Od czego zaczać?

Wywóz pontonem czy łódką zanętową odpada, więc będę wdzięczny jak ktoś opisze po krótce metodę z sbomb.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.