Skocz do zawartości
tokarex pontony

Oskubana przynęta


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Niekoniecznie. Nasz zbiornik ma dosyć mętną wodę (ale chemicznie czystą) a raki mają się świetnie. Parę razy zdarzyło się, że rak powiesił się szczypcami w połowie żyłki zarzuconej gruntówki. Korzystnie na jej jakość to nie wpływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Też tak miałem dużo razy,ze robaki po paru minutach były oskubane po ściągnieciu zestawu a brania były minimalne widoczne albo wcale ich nie było.Nic na to nie poradzimy,ryby są wyrafinowane i umieją tak oskubać do goła haczyk a my nawet tego nie widzimy po zachowaniu sie wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość feeder

Miałem taką samą sytuację... łowisko nęciłem typowo na lina... łowiłem kilka sztuk ale lin ma to do siebie że podskubuje jak czuje opór albo coś mu nie pasuje.... na początku myślałem że to drobnica... więc postanowiłem sobie połowić z zestawem włosowym.. na włosa założyłem dwa ziarna kukurydzy i od razu efekt był inny.. liny zasysały przynętę i dało się zaciąć... także to jest moje rozwiązanie i teraz tylko na włosa łowie liny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.