Skocz do zawartości
tokarex pontony

Shimano Stella 2500 zapasowa szpula - poszukiwania


euro666999

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie odnosnie szpuli

otoz szykam szpuli ktora sie nadaje do tego modelu kolowrotka shimano stella 2500

tyle ze nie musi byc orginalna (taka kosztuje sporo - do 300 zl)

czy ma ktos pomysl od jakiego modelu Shimano moze pasowac

wyczytalem ze od modelu Shimano 3000 tez bedzie pasowac tyle ze nie wiem od jakiego

czy moglby ktos sprawdzic i dac jakies zdjecia jakie sa szpule w Shimano Catana np. lub innych modelach

interesuje mnie by bylo miejsce na lozysko

np. znalazlem

ze shimano sienna 2500 fb tylko ze ten model nie mam miejsca na lozysko

jesli macie jakies pomysly prosze o jakies posty

dzieki

zdjecia szpuli :

szpuladokolowrotka4.jpg

szpuladokolowrotka1.jpg

szpuladokolowrotka2.jpg

szpuladokolowrotka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mój tp fc nie ma łożyska tylko dziadowską tuleję, wątpię żebyś dopasował coś z tańszych modeli.

Poza tym jeśli Shimano do Stelli daje jedną szpule a dodatkowe sprzedaje w cenie kołowrotka średniej klasy to zapewne postarali się żeby nie można było dopasować czegoś z innego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zdjecia

&

odstalem jedną odpowiedz na maila :

cytat:

"Witam!

Akurat na to pytanko mogę Panu bez problemu odpowiedzieć, ponieważ sam mam taką Stelcię :)

Szpulka od modelu TP'98 3000 (takiego jak mój) absolutnie nie pasuje, średnicę ma podobną, mocowanie też identyczne, ale jest o ok 1/4 wyższa, także niestety nie da rady :(

Tylko szpulka od TP'98 2500 pasuje do Stelci '98 2500 i żadna inna

Pozdrawiam

Arek"

możne info się jeszcze komuś przyda :)

temat można uznać za zamknięty

chyba ze macie jakieś namiary na sklep internetowy lub jakaś osobę co by mogła mieć

taka szpule na sprzedaż

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze macie jakieś namiary na sklep internetowy lub jakaś osobę co by mogła mieć

taka szpule na sprzedaż

pozdrawiam

na allegro jest sprzedawca, ktory byc moze ma albo jest w stanie ja sciagnac. Wyslalem priva z namiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.