Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Marzec 2011


pepe17

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy wypad nad rzeczkę zaowocował jednym kropkiem 39cm :wink: rybka oczywiście wróciła do wody. Warunki do łowienia dosyć ciężkie, mimo to udało się złowić drugiego w "karierze" potokowca :o

26f00a0085c0c4c6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Fajny kropek. Gratki

Szkoda, że nie daleko mnie nie ma rzeki z pstrągami.

Można połowić pstrągi na łowisku specjalnym, ale co to za radocha łowić pstrągi na spławik na krewetkę. Profanacja :mrgreen: . Na wrzucane przynęty sztuczne w ogóle nie reagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w tym roku kilka godzinek na lodzie (jeszcze ok30cm) i porażka 5 brań i w efekcie płoteczka i leszczyk na mormyszkę. Koledzy podobnie zresztą ludki wokoło też.

W miedzy czasie na zaporze podniósł wodę i mieliśmy problem z wyjściem na brzeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodu jeszcze 30 cm - twardy i czysty

Ale wieści gdzie to taki gruby lód a ja się nie mogę doczekać aż zejdzie.

Byłem wczoraj mad wisłą i na kanale kanał częściowo zamarznięty na wiśle zero brań a na kanale paru coś tam połapało u mnie nic poza smrodem z tej wody zrobił się z tego jakiś ściek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abra1711, byłes na kanale dwory?co konkrtetnie połapali?juz mnie trzepie i mam smaki zaczac sezon własnie tam :cool: lod faktycznie gruby ,wlasnie wrocilem ze spaceru gdybym wiedzial ze jest taki gróby to bym podlodowke zabrał :mrgreen: do jutra mysle ze sie wiele nie zmieni i zamierzam jeszcze pomeczyc te okonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno z ostatnich chyba wędkowań z pod lodu(czernica k.wrocławia) zowocowało kilkowa plociami i okoniami 30cm plus zerwanym szczupakiem na oko 5kg , piękna pogoda choc w sobotę trochę wiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale dwory przy moście między miejscowością Las i Zalesie do mostu lód za mostem bez lodu co połapali nie przyglądałem się coś tam mieli ale woda taki syf że ja wędki tam nie zamoczyłem. Mnie już odstraszył smród wody na wiśle pod mostem między Jankowicami a Podolsze a na kanale jeszcze gorzej. Chociaż na wiśle dwóch wędkarzy bez wyników a na kanale pięciu z brzegu dwóch miało rozłożone siatki więc chyba coś mieli ale nie schodziłem z wału bo ślisko i te krzaki nie chciało mi się przedzierać przez tą dżunglę wiem jedno szkoda czasu tam jechać jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel332, domyslam sie ze byles w Pilichowicach,a co slychac na Wrzeszczynie i czy jezdzisz ponizej zapory na rzeke?

Zgadza się tym razem byłem koło mostu kolejowego,na rzece poniżej nigdy jakoś nie byłem nie przepadam za rzekami.Od strony Wrzeszczyna dokładnie patelni woda lodu nie ma.Lód jest w miejscach gdzie nie ciągnie nurt,własnie pod mostem i od strony strzyżowca,tyle ze tam trudny dojazd jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyłem spacerek nad Kwisą ,pogoda świetna zero wiaterku woda płytka ok. 0,5 metra z licznymi dołkami które przeczesałem rożnymi przynętami lecz niestety bez rezultatu,rybka nie wykazywała zainteresowania ale wypad oczywiście udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.