Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Marzec 2011


pepe17

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj były dupnięcia i pyknięcia :lol: Od tej pory nie pogodzę się z tym, że mogę z wody wracać chociaż bez pyknięcia :smile:

Wysoka woda (4210) zrobiła na brzegach niesamowitą czystkę, miejsca o których mogłem kiedyś pomarzyć są dostępne. W korycie powstało wiele nowych miejscówek, dołków, płycizn.

hpim3870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy wypad na spinning, tylko jeden, a może aż. Jaź 31 cm, pierwszy wypad wydaje mi się udany. Woda na Warcie na tyle opadła w okolicach Gorzowa, że już dało radę trochę porzucać. W sobotę powtórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario03

Dzisiejszy wypad nad Ine,kontaktu z ryba brak,ale za to podebralem koledze piekna Troc,szkoda tylko ze nie chcial zwrocic jej wodzie z ktora ja wyciagnal.

wszystkiego naj wszystkim z okazji dnia Wedkarza:) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.50 pobudka, o 7.30 meldujemy się z 2 spławikówkami na Warcie, na południu Poznania, generalnie obłowiliśmy spory odcinek aby zobaczyć ,jak zmienił się krajobraz po zimie, jeśli chodzi o rybki to zgodnie z przewidywaniami słabiutko, sama drobnica i to w małych ilościach. Łowiliśmy do 10.30. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsze karpiki. O 14 nęcenie, potem impreza urodzinowa córy i od 22 do 3 łowienie. Najlepsze brania od 0.30 do 1.30 (4 rybki).

Oczywiście nie okazy, ale jak co roku o tej porze na DS-a zabawa w sam raz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dzisiaj na małą, płyciutką rzeczke może nie ma w niej wielkich pstrągów, ale są pięknie ubarwione i sam spacer nad takim ciekiem jest bardzo ciekawym przeżyciem.

pytkarzeczka.jpg

holwwodzie.jpg

pstrzek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się i pierwszy wypad nad wodę zaliczony. Jezioro Dąbskie obdarzyło kilkoma odprowadzeniami okoni i pukaniem w woblery. Jeden spad okonia. Nowy kijaszek, kołowrotek i kupa śmieci z zimowych zakupów zostało przetestowane. Pogoda dopisała, słonecznie plus wiatr, ot taka okoniowa pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wybrałem się nad rzeczkę Czerną .Gdy dojechałem na miejsce troszkę się rozczarowałem,woda okazała się dość wysoka i strasznie brudna.Pomyślałem nie ma co nawet próbować bo syf płynie jak cholera.Zacząłem się zastanawiać gdzie tu podjechać i zdecydowałem że podjadę na żwirownie porzucać za okonie na bocznego i tak zrobiłem.Gdy dojechałem na żwirownię zacząłem wędrować do o koła brzegiem i rzucać na małego twisterka w różnych kolorach. Niestety żadna przynęta nie zainteresowała okonia i żaden się nie pokusił.Obszedłem akwen do o koła i nic ani jednego uderzenia .Po dotarciu na miejsce skąd wyszedłem jeszcze przetestowałem swoje nowe wobki i zawiniłem się.Wypadzik oczywiście jak najbardziej udany szkoda tylko że bez rybki.

Gratki DAWID ,świetne fotki

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Prężyce koło Wrocławia. Niestety nic nie stuknęło. Tyczkarze i federowcy z całym majdanem pakowali do busów swój dobytek z nietęgimi minami. Pogoda bardzo zmienna, chmury i wiatr przeplatały się ze spokojnymi przebłyskami słoneczka. Graty dla kolegów wyżej. Piękny kropek, a okonia szczerze zazdroszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID u Ciebie kropek chyba dostatek :smile: . Takie fotki, to można jeszcze w kwietniu i w maju wspominać, później tylko, karpie, szczupaki, bolenie, sandacze, węgorze, grille, karkówka i piwo... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID u Ciebie kropek chyba dostatek

Eldorado nie ma jak to wszędzie w Polsce, ale jak chcesz to wychodzisz swojego kropeczka.

Takie fotki, to można jeszcze w kwietniu i w maju wspominać, później tylko, karpie, szczupaki, bolenie, sandacze, węgorze, grille, karkówka i piwo...

Ta już czuje smak wiślanych nocek .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID u Ciebie kropek chyba dostatek :smile: . Takie fotki, to można jeszcze w kwietniu i w maju wspominać, później tylko, karpie, szczupaki, bolenie, sandacze, węgorze, grille, karkówka i piwo... :smile:

Zależy kto co lubi .Ja powiem tak...przez czerwiec , lipiec i sierpień łapie dużo większe ale w mniejszych ilościach pstrągi niż na początku sezony .I powiem jeszcze jedno jak tak dojdą do siebie to są zdecydowanie bardziej waleczne niż te wiosenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.