Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szreniawa


Gobio Gobio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Esioslaw to Ty wydeptujesz te ścieżki w Waganowicach powyżej straży?. Dwa tygodnie temu jak byłem w tamtych stronach dziwiłem się kto przedzierał się przez te chaszcze przede mną :mrgreen: .

Ostatnio tam na zero, dziś lub jutro spróbuję poniżej straży w stronę Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esioslaw dzieki za info, podaruję sobie zatem Szrenię i uderzę na Rudawę, ciekawe jaka tam będzie woda. Dziś za to Dłubnia do łowienia, choć niestety nie znalazłem ani grama czasu.

W Niegardowie byłem raz, przed mostem i na zero. Woda jakaś taka nizinna mi się wydawała :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka Szrenia dzisiaj? Wczoraj (w sobotę) mocna kawa z mlekiem i wedkowanie sobie podarowałem. Pojechałem na Dłubnie, gdzie woda chociąz lepsza to czepiało się samo przedszkole, największy 24 cm :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na zakończenie sezonu pstrągowego wybrałem Szrenię. Na Dłubni, do której mam bliżej i którą częściej odwiedzam miałem ostatnio same pstrągowe przedszkole.

Woda w Szreni mocno podniesiona i trącona, ale nadawała się do łowienia. O dziwo ostatni dzień sezonu obfitował w rybki i to nawet miarowe, co na Szreni ostatnio zdarzało mi się rzadko. W sumie przez 3 godziny łowienia 6 kropków na brzegu, największe 33, 31 i 29. Zakończenie sezonu zatem nawet zadowalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

znalazłem dziś nad Szreniawą w miejscowości Januszowice okulary korekcyjne w czarnym wsuwanym futerale z napisem "vision express | super optyk".

właściciel niech się zgłosi na priv lub email: lican904@gmail.com

wygląd: prostokątne szkła, ciemno-grafitowe metalizowane oprawki, czarne tworzywo na zausznikach (czy jak to się zwie..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
:) Tak, Tam się zaczyna dopiero dzika rzeka i głębsza a nawet w niektórych miejscach doły ponad 3 m można tak powiedzieć:) Mi w niektórych miejscach było ciężko się przedzierać o tej porze roku jak nie ma jeszcze takich krzaków, Ryba też jest tylko trzeba szukać, Nie byłem jeszcze w tym roku tam, woda zaczyna się tam nizinna i można spotkać się z inna rybą Szczupłym, okoniem, jak również białą Rybą Jaziem :) Wszystko zależy jak daleko poniżej Proszowic, Swego czasu Za pstrągiem tam się chodziło, Presja wędkarska jest prawie zerowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować :) Ja tam łowiłem Pstrągi też tam są zwłaszcza poniżej zapór w Pławowicach woda dzika i szybszym nurtem się zaczyna :) Sam bym spróbował te rejony odwiedzić :) Jak Tam się wybierzesz to napisz Jak sytuacja wygląda:) Ciekaw jestem, byłem tam rok temu ale bez brań a łowią tam duże pstrągi na rosówkę, :) tam są często wędkarze na rozlewisku ale to tylko grunt i spławik:)

Dawnej można powiedzieć, że cała rzeka była Eldorado hehe:) Pławowicach nadal jest dużo okonia, biała ryba też się trafi:)

Pstrągi też tam są tylko nikt się za nimi tam nie ugania :) Sam widziałem w październiku Jak w Pławowiach Pstrągi ida do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okoni to masz racje, opanowały tam szreniawe:). Ja w Pławowicach spędziłem młode swoje lata. Znałem dobrze tam tą rzeke i mniejszą struge która wpływała do szreniawy:). Pamietam sytuacje dawno, dawno temu jak na tym rozlewisku zjechali sie wędkarze z najnowszym wtedy sprzetem, a my z kolegą przyszlismy z bambusem i na błystkę wyciągnelismy ładnego szczupaka z tego szybkiego nurtu rozlewiska. Wszystkim szczeka opadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Hehe Pławowicach zawsze była duża presja:) Miejmy nadzieje że sytuacja będzie taka jak kiedyś z rybostanem :) Szczupły się trafi ale nie tak bogato jak kiedyś:).

Kulawazmija oczywiście możemy się zgadać i wybrać :)

bluzer przy samym ujściu nie byłem Ale w okolicach tak tuż przez Koszycami:) Woda jest tam spokojna:) Można się nastawiać na biała rybę oraz szukać okonia lub Szczupłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.