Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szreniawa


Gobio Gobio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

niktważny z natury nie reaguje na takie coś - pstrykam fotkę i udaje się na 2 brzeg jak mam taka możliwość.

Ale jak ktoś jest nie miły i mówi cytuje: "mam dwa groźne psy i zagrodzone to jest dla "twojego" bezpieczeństwa" no to bez jaj :mrgreen: Po pytaniu o to czy wie ile wynosi odległość od linii brzegowe po której ja jako wędkujący mogę spacerować - temat zamilkł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zawiedziony 4 wyprawy w gore rzeki nie przyniosły efektów nie licząc jednego pstrążka i drobnego skubnięcia ehh woda przez te 4 wypady mnie zaskoczyła, raz spróbowałem na brudnej później na trąconej co się udało z pod wpływającego czystego cieku złapać pstrążka a kolejne dwa dni później z nadzieją że woda będzie super Waganowicach, przeliczyłem się była delikatnie trącona aczkolwiek łowna, byłem nastawiony na brania a tu nic poza poznaniem dokładniej w tych okolicach rzeki znalezieniu atrakcyjnych miejscówek, dołków i ściągnięciu kilku przynęt :) Mam zamiar w tym tygodniu jeszcze odwiedzić te miejsca z nadzieją na wyniki :) co do mojej miejscowości Proszowice wybrałem się w sobotę z rana lecz woda trącona nie łowna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, tylko żeby coś odpowiednie organy z tym robiły... Bo puki co można sobie tylko w właścicielem ziemi podyskutować a potem przejść na drugą stronę...

Owa dyskusja w pełni mnie satysfakcjonuje - może dotrze do czyjegoś pustego łba po kilku takich akcjach że jednak nie powinien takiego czegoś robić.

Co do samej Szreniawy ostatnio weekend mocno trącona. Rozmowa z miejscowym który mówił ze do tygodnia czasu powinno być ok. Sprawdzę w ten weekend :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z tą woda jest, a już prawie się oczyściła to znów jakiś syf napłynął dwa wypady do Waganowic skutkowały kilka pstrążków i wyjście 40, ryba nie chce brać podbija tylko poza tym dużo spławia się małego po zarybieniu jak widać, dziś za to kilka podbić, małego 25cm udało się złapać. woda troszkę lepsza, w Przesławicach płynie brudniejsza widać ze schodzi, Szrenia ciągle zaskakuje z Tą woda, myślę że w niedziele góra będzie już dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi tam rejony przesławic, to jest szreniawa górska czy już nizinna, jak to jest z tymi rozkładami bo nigdy niewiem, a nie łowiłem jeszcze na tej rzece ;] A trzeba zacząć podejrzewam.

Chodzi mi o przedział, od kąd do kąd górska, a nizinna.

Niby pisze tam coś w zezwoleniu, ale jak ktoś jeździ to wie dokładniej

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, muszę się przejechać na nizinną, bo gorska to chyba już jest w pełnej, a ja mam narazie podstawy zapłacone ;] Nie mam co prawda karty przed sobą dlatego tak podpytałem ;P Dziś może wyskocze gdzieś około 16 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys ogladałem taki program wędkarski Taaaka Ryba , pokazywali tam Szreniawe jak wyciagali piekne pstragi , Szreniawa miała szerokość około 4-5 metrów , koło rzeki były ruiny zamku.Adam sikora piekne potoki tam wyciagał na Mepssa Longa nr.2 .niestety nie powiedzieli w jakiej miejscowości łowili :???:

Po dzisiejszej ulewie prędko na ryby sie nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Dzisijeszzy wypad nad Szrenie do Waganowic okazał się kiepski:( woda jak dla mnie brudna płynie no trącona brak kontaktu z ryba za to z krzakami w tym lesie hehe zauważyłem bierną obecność kusola wydaje mi się ze jednego co za tym znalazłem kilka stanowisk jego z kilkoma rogatkami w odstępach lecz na samego kusola nie natrafiłem, ogólnie rzecz biorąc górę Szreni odpuszczam, jeszcze dziś późnym Południem wybrałem się przejść w moje okolice do parku w Proszowicach, woda lepsza niż u góry poza jedym podbiciem pstrąga 30 cm brak kontaktu, ryby wcale nie widać wychodzącej do jętki jak od kilku dni widzę, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.