Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szreniawa


Gobio Gobio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

A co Ty lub inni jesteście w stanie im zrobić?---NIC!

Tu mozna tylko pogadać, poanalizować , nic więcej.

Na kłusoli nie ma mocnych --taka prawda.

To jest POLSKA a nie Anglia czy Skandynawia.

Wujek wczoraj był na rybach to rzeka tak schodzona przez dzieci z gimnazjum z wędkami ze tragedia , co złowią to zabierają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek wczoraj był na rybach to rzeka tak schodzona przez dzieci z gimnazjum z wędkami ze tragedia , co złowią to zabierają .

Co się dzieci czepiasz jak robisz tak samo.Widocznie kiedyś Cię podejrzały i biorą przykład ze starszego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :) temat kłusoli na Szreni będzie zawsze, można zawsze zmniejszyć ilość kłusownictwa odwiedzając częściej Szrenie zawsze to odstrasza i taka osoba czuje obawę przed złapaniem np wczoraj na Rabie przyłapaliśmy kłusola widząc nas od razu uciekł. W Proszowicach i okolicach nie spotykam żadnych śladów obecności a bywam często, za to Waganowice tam kłusol czuje się pewnie w tych krzakach, nie wiem jak jest na pozostałych odcinkach Szreni ? Woda w Pro mętna taka jak była, brak śladów zerwania, czekam w końcu jak rzeka jak dla mnie będzie miała dobry stan. Jak tam stan u góry ? wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

haha;) już sie porozlewała w niektórych miejscach po łąkach, plus jest taki że wydry zmyje wszystkie z dołków a minus że dotknie to ryby, pamiętam co było 3 lata temu ile białej Ryby pływało w Parku w Proszowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest dobrze :wink: Słyszałem ze w Proszowicach pozamiatało strasznie jeżeli chodzi o pogodę. Gradobicia , podtopienia i nawet ofiary tej wspaniałej pogody. Miejmy nadzieje ze się coś zacznie klarować bo już mam dość siedzenia na spławiku. Szlak człowieka trafia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W końcu zameldowałem sie nad Szrenia :) sprawdzić czy tam ryby są jeszcze, przypomnę że ostatni raz byłem pod koniec kwietnia haha:) Pierwsze rzuty niecielne, trzeba było się za klimatyzować z tą małą rzeczką hehe, Woda jest już łowna ale ja wole bardziej klarowną :) o dziwo udało się złapać małego pstrążka ten po zarybieniu poza tym miałem mocniejsze uderzenie coś większego ale myślę że miara taka:P W sumie byłem godz tylko zobaczyć, rzeka jeszcze mnie nie przekonuje tym bardziej że jest gęsto Cięzko się dostać i błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Szrenia przed Słomnikami podniesiona i lekko trącona ale dobra do łowienia. Niedawna powódź ułatwiła też trochę dostęp do rzeki, większość zarośli tuż przy brzegach wyraźnie się przerzedziło. Byłem dziś na ok. 4 h i brań zanotowałem nawet sporo jak na moje wizyty na Szreniawie; choć trzeba przyznać że były bardzo delikatne. Na brzegu w sumie tylko dwie rybki jedna miara na 32 i jeden pod wymiar na 27. Trzy rybki nie takie w sumie male spięły się tuż pod nogami. To i tak dużo lepiej niż sobotni wypad na Dłubnię, gdzie wprawdzie brań miałem co niemiara i rybek na brzegu 7, ale co z tego jak największy kropek miał ledwo 25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekwie miales, u Mnie W Proszowicach ciezko, chyba powodz zrobila swoje, bylem sie dzis przejasc ponizej Proszowic po konkretnych miejacach i ani uderzenia, woda po powodziach pozmieniala warunki gdzie niegdzie jest sie porobily fajne miejsca a gdzie indziej na zle sie zmienilo, warunki bardzo ciezkie dzikosc, gestosc krzakow swiadczy ze nikt nie chodzi, robactwa pelno. Spotkalem muszkarza ponzniej w Parku i tez bez wynikow;-) Zobaczymy co bedzie na przyszly miesiac czy ten Pstrag jest jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.