Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, którzy tu trafili i dołączyli sie, albo dopiero to uczynią ... bo jeszcze sie zastanawiają ... czy podglądać, czy uczestniczyć :)

Bardzo przepraszam za to brzydkie słowo w temacie "nowych", ale ma ono na celu w pewnym sensie przyciągniecie uwagi do tego postu.

Mam świadomość, że jesli sie wchodzi w grupę osób juz troszke znajacych się, nie znajac ich .. człowiek czuje sie jakoś tako nie swojo. Pomyślałem więc, że jesli człek sie przedstawi i zostanie powitany w "klubie", zaraz mu raźniej, nie ma tremy a jesli już, to na pewno jest mniejsza idt, itp. Najwazniejsze, to pierwsze koty za płoty :cool:

Nie obawiajcie się, walcie śmiało a na pewno zostaniecie przyjaźnie przyjęci.

Chcę, by panowała tu atmosfera serdeczności, taka ... rodzinna, taka ... wedkarska :) Bez zawiści, cwaniactwa i kłamstwa, które bedzie bezwzglednie tępione. Nie pozwolę (jak i reszta gromadki) by ktokolwiek kogoś tutaj obraził. Jak to mówią ... mogą wszy po stole skakać, ale porzadek musi być!!! :lol:

Wędkarstwo to przede wszystkim obcowanie z naturą podczas naszych wypraw "w zapomnienie" tzn. wyluzowanie się psychiczne. Odpoczecie od codzienności. I TUTAJ też tak ma być, czego wszystkim życzę :cool:

Na odwagę ja zacznę ... wymyśliłem se, to se zacznę :mrgreen:

Mam na imie Piotrek, mieszkam w Sosnowcu, wędkuję od ok. 33 lat, od 16 lat wyłącznie metodą spiningową i wyłącznie na zbiornikach zaporowych z pływadełek, ulubiona zdobycz i ryba porządania to sandacz :grin: Inne pasje ... strzelectwo, majsterkowanie, informatyka, rowerek.

Chyba wystarczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Arek z miasta Legnica,wedkuje od lat 4 :!::!::!::!::mrgreen: ale z sukcesami :mrgreen: Ulubiona dyscyplina to wypady spinningowe nad Odrę.Lubie czynnie tez zwiedzać nasze piekne Karkonosze,zapraszam wszystkich na gorskie szlaki w okolicach Szklarskiej Poręby i Karpacza. :!::!::!::!::mrgreen: W zdrowym ciele zdrowy duch...Tego sie trzymam.

POZDRAWIM WSZYTKICH NOWYCH I ADMINISTRACJE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrok 30 lat wedkarstwa .Pespektywa -dożywocie. Okazów brak chyba, że ilościowe ze względu na delikatny sprzet (leszcz73 cm). Zainteresowania -spławik wyczynowo (amatorsko), spining ,DS. Łowiska: Przeczyce,Pogoria, Najbardziej ulubione Wisła Kraków , Zator, Goczałkowice, Kanał Dwory.Więcej grzechów nie pamietam.Bardzo lubie zwiedzać nasz kraj bo uważam, ze jest najpiekniejszy i mamy tu wszystko .Tak urozmajconego kraju jak nasz nie ma na świecie

gg 5221415

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Artur z Rybnika. Łowiłem kilka razy z babcią. Okazów brak. Ulubiona ryba Szczupak. Ulubiona metoda spinning. Za kilka dni opłacę składki i dostane legitymacje i na ryby. Mam 15 lat. Lubię łowić na pszczynce, nad zalewem Rybnickim i nad stawem na Paruszowcu(dzielnica Rybnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie :)

Zapewniam Was, że dużo się tu dowiecie, nawet "stare wygi" ;) bo człowiek uczy się całe życie. Jeśli czegoś nie wiesz ... pytaj śmiało, na pewno ktoś z tej gromadki będzie wiedział i podpowie ;) Proszę natomiast, by zanim zadacie pytanie ... zapoznajcie się z istniejącymi tematami, bo w nich może być odpowiedź. Jest na samej górze taka funkcja "szukaj" ... :cool:

P.s.

Wy pewnie na rybach a ja w pracy kibluję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imie mam Przemek

Mieszkam w Toruniu i mam 27 lat

Ryby lapie od 14 lat

Na forum jestem od pol roku :smile:

Ulubione metody to lekka przystawka ze splawikiem i spinning

Ulubione lowiska to Wisla Wisla i Wisla a w dalszej kolejnosci Drweca (lubie lapac na rzekach)

Rekordy moje sa raczej mizerne i ogladajac foty forumowiczow (np Maniek) nabywam kompleksow :wink::lol: a poza tym nie sa to jakies super hiper duze rybki

Zainteresowania inne to rybki rybki i rybki a w dalszej kolejnosci informatyka, grzybobrania

Jako ze mieszkam w pieknym miesie to zapraszam do niego (jak ktos z forumowiczow bedzie chetnie na pianke mozna sie ustawic :lol::cool: )

PS byl juz temat przybyszu przedstaw sie ale jakos w nim nikt nie chcial pisac a w tym jakos ludziska chetniej pisza tylko poki co nikt nowy :lol::twisted:

Nowi nie bac sie forum jest przyjazne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - chyba jako jedna z nielicznych tutaj bab :D:P

Na imię mam Ania 25 lat na karku

Wędkuję od dziecka - babcia mnie zaraziła :lol: W zasadzie to mój ukochany to od zawsze jest spławik, ale na gruncik też coś czasami postawię ;)

Najbardziej lubię wędkować na poj. Łęczyńsko - Włodawskim i w okolicach Lublina choć sama jestem z Warszawy.

Opórcz wędkowania mam hopla na punkcie konkursów i wygrywania w nich :lol:

Dziecię i mąż się też po drodze przyplątali wiec na te wyprawy jeździmy wspólnie :)

Hmm... za duzo kobiet to tu nie widziałam... ;)

I wiecej grzechów nie pamiętam... ;):P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie do ochotki (ale to w innym temacie ;) ) to tylko rozpraszacza używam...

Nie jeżdżę na zawody, to też w ramach przedstawienia się - wędkuję sobie rodzinnie i to mi sprawia największą satysfakcję :)

A wiadomościami lubię się dzielić, a jak czegoś nie wiem to sobie szukam :D

No taki zawód - lepiej samej poszukać a odkrytą wiedzą się dzielić, niż isć po linii najmniejszego oporu i upierdliwie (sic!) pytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo!!!! Pierwsza kobieta!!!

Miło przywitać PIERWSZĄ odważną i zdecydowana przedstawicielkę płci pieknej ... WITAJ trini wśród "płeci" przepięknej :mrgreen:

Kiedys tu widziłem kobietę, ale gdzies znikła :(

A tak nawiasem ... ile jest wśród nas kobiet? Może wzbierze w nich odwaga i się ujawnią :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak coś czułam, że więcej tu nie ma, ale wolałam cichutko poczekać na jasną wskazówkę, że jestem sama samiusieńka... :P

Muszę się po kątach kryć, bo szanowny małżon wilkiem patrzy na miejsce, gdzie jego luba wśród samych chłopów się znalazła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy poznaliśmy się to on też już od dawna wędkował, i teraz wędkujemy już razem - moje pięcioletnie dziecię też ma fioła na punkcie rybek (uklejki raczej ;) )

On tylko tak gada, a tak naprawdę to wie - i ja też wiem, że na takich forach są z reguły porzadni ludzie -tylko tak się przekomarza :lol:

Także to taki mały żart był, aczkolwiek jest zazdrosny, że siedzę czytam,kombinuję, a potem mam lepsze efekty niz on... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kazano mi się przedstawić więc to robię ;) jak widać nazywam się Justyna, jestem z okolic Częstochowy i Opola... Dokładnie z Olesna :) Rybki łowie od 9 lat ;) a wyczynem zajęłam się 3 lata temu... Reprezentuję klub wędkarski OWKS Olesno ,,Płoć''... Jeżeli chodzi o osiągniecia to dotychczasowe moje największe to zdobycie w zeszłym roku II miejsca na Mistrzostwach Okręgu w kat. KOBIET... Rybka z którą widnieje na zdjęciu to mój rekordowy leszcz... Złowiłam go na Mistrzostwach Klubowych Okręgu OPolskiego w zeszłym roku, ważył 2,06kg :lol: Dostał cmooka i wrócił do wody ;) Cóż więcej mogę wam powiedzieć ?? Nie wiem... jak będziecie mieli do mnie jakieś pytania to piszcie, a ja postaram się udzielić odpowiedzi:) Pozdrawiam :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.