Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, mam na imię Krzysiek, jestem Torunianinem.

Jak każdy uczestnik tego forum, jestem zapalonym wędkarzem, głównie wędkuję metodą spinningową, choć i z pickerem lubię posiedzieć. Wiosną zacznę przygodę z wędką muchową, bo... czego nie zrobisz przed czterdziestką, tego nie zrobisz już nigdy:).

Mam to szczęście, że od kilku lat przynajmniej raz w roku łowię na zagranicznych łowiskach, ostatnio udało się wyjechać trzy razy w ciągu roku. Mimo, że dużo czasu spędzam z wędką w ręku , to cały czas się uczę i chętnie będę korzystał z rat kolegów po kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Karol mam 18 lat przygodę z wędką rozpocząłem mając 7 lat:) łowie dwiema technikami są to grunt i spinning... mieszkam w okolicy Torunia. Mam nadzieje że będę mógł liczyć na waszą pomoc. połamania kija wszystkim. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich moczykijkow!

dolaczylem do forumiczow 29 stycznia 2009 ale dopiero teraz sie ze wszystkimi witam!

ponoc lepiej pozno niz wcale ;)

cos o mnie... 23lata , z Wrocławia, od ok. 2 lat wedkuje bardziej intensywnie niz wczesniej ;), glownie lapie na zywczyka ;) ale nie gardze gruntem, splawikiem i spinem.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal z Katowic. Od 18 lat choruje na nieuleczalną chorobę WĘDKOWANIE :wink::razz: Wędkuje od 18 lat i dobre mi z tym :mrgreen: Ulubione łowiska : wszystkie gdzie można odpocząć i powędkować, od jakiegoś czasu skupiam się na karpiowaniu, serdecznie zapraszam chętnych na wypady z wędką POZDRO DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusia z Kamienia Pom.Wędkuje 7 lat :roll: a z rybą mam kontakt ok. 30 lat :lol: .Wędkujemy wspólnie z mężem :shock: ,wspólne wypady nad wodę jest swietną formą wypoczynku. :grin: Moje metody to spławik,spinning,grunt,a także wędkarstwo morskie :cry::oops: POZDRAWIAM CAŁĄ BRAĆ WĘDKARSKĄ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam na imię Karol, mieszkam w Częstochowie, i bardzo lubię spławikowanie od dziecka. Kocham to robić od szóstego roku mego życia, wiec na moje i Wasze ukochane ryby uczęszczam prawie 32 lata. Pozdrowionka . może coś ciekawego się dowiem, a może dobrą radą kogoś uraczę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam na imie Tomek lat 23 wędkuję od 5 roku życia. Wychowałem się na rzece Poprad głównie spining, grunt spławik, od kilku lat tylko mucha. Mieszkam obecnie w Krakowie. Szukam nowych kolegów w podobnym wieku z moich okolic do wspólnych połowów :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

przeczytałem "mowę powitalną" w pierwszym poście tego tematu i faktycznie, jakoś raźniej się zrobiło :wink:

a teraz, jako że jestem nowy, to parę słów o sobie :

Na imię mam Darek, wiek 24 lata, z wędką w dłoni ... od 7 roku życia (jak nie wcześniej :wink: ) z mała przerwą przez ostatnie 4 lata. Ryby łowiłem zawsze ... tylko dlatego że lubię ... łowić - nie jeść. A mieszkam w Szczytnie. (woj. warmińsko - mazurskie)

Metoda połowu : z rana na rozgrzewkę spinning w pogoni za okoniem i szczupakiem a później ustawienie się białą rybę (dla relaksu).

Zbiornik: głównie jezioro Sasek Wielki (przez wzgląd na działkę rekreacyjną i zwodowana tam łódka).

poza wędkarstwem preferuje czynny wypoczynek : piłka nożna, rower i niezwykle męczące leżenie do góry brzuchem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam na imie Marcin.Wedkuje od...nawet nie pamietam od ilu lat,chociaz bez spektakularnych sukcesow.Uwazam ze w wedkarstwie nie najwazniejsza jest ryba,lecz katakt z natura :smile: Mam nadzieje ze na tym forum dowiem sie,czegos nowego i poznam ciekawych ludzi.Pozdrawiam jeszcze raz i zycze wszystkim uczestnikom polamania kija oraz,niezapomnianych chwil nad woda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.