Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

:wink::wink: Witam Witam jestem nowy na forum.Jestem ANDRZEJ lat 56 wedkuje juz chyba od 30 lat :roll: POZDRAWIAM WSZYSTKICH....Wybieram sie w lipcu na wakacje nad rzeke solinke blisko jeziora solińskiego,czy ktos moze mi cos napisac na temat tej rzeki..interesuje mnie na co łapać,moja metoda to wedkarstwo spławikowe''przepływanka'' dla relaksu grunt,czy ktos zna jakies dobre miejsca jak tak to w jakiej miejscowosci.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Lary, popieram, warto podawać nazwy miejscowości lub chociaż rejon.

Ktoś może opisywać swój akwen, jakie stouje przynęty/zanęty a niewiadomo gdzie to się sprawdza itp.

Również witam wszystkich serdecznie i zapraszam do dyskusji w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Janusz, mieszkam w Warszawie i jestem emigrantem z podbeskidzia.

Wędkowałem prawie dziesięć lat ale niestety praca spowodowała bardzo długą przerwę i teraz, ze względu na większą ilość czasu wracam do starego hobby.

Życzę połamania kijów w sezonie 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam 24 lata a wędkuje od czwartego roku życia pierwszą rybą którą złapałem to Pstrąg.Najczęściej wędkuje nad rzeką Regą.A spining to moja żona. :mrgreen:Zaraził mnie mój tata.Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na piękne pstrągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Paweł, mam 28lat i mieszkam w Czerwionce-Leszczynach nieopodal Rybnika. Wedkarstwem zaraziłem się jakieś dwa lata temu, podczas wypadu nad jezioro. Kolega zabrał ze sobą sprzęt i tak jakoś mnie wciągneło. Jednak czas mijał a ja jeszcze kilka razy z kimś wybrałem się (urlop) całkiem przypadkowo w miejsca w których była jakaś woda i można było połowić. W tym roku wreszcie się zmobilizowałem i zamierzam wyrobić sobie kartę wędkarską i zakupić jakiś sprzęt aby nareszcie móc samemu wybierać sie nad wodę. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz serdecznie się witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Mam na imie Zbyszek , mam szczęście mieszkać nad ujściem Warty , więc pozycję wyjściową mam niezłą i tak jak kiedyś mój ojciec zabrał mnie pierwszy raz nad rzekę tak teraz ja staram się zarazić wędkowaniem mojego 12 letniego syna. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i tych zasiedziałych i tych jak ja nowych. Mam na imię Darek, mieszkam w Lublinie. Z wędką od 1976 roku. Ganiam kłusoli, sędziuję zawody, a inne moje pasje to: grzybki, narty, rower, zdjęcia, turystyka i jak każdy chłop troszkę majsterkuję. Wędkarskie marzenie to wreszcie popłynąć na dorsze. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Cezary jestem z Kielc.Wedkuje od okolo 5 lat, i calkiem duzo juz sukcesów:).Moje ulubine łowisko to rzeka nida niedaleko Kielc w miejscowosci Tokarnia.Upss zapomnialem mam 19 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Marcin ze Sławna (środkowe wybrzeże) się kłania :wink:

Lat 30, pierwszą wędkę (feeder) kupiłem zeszłej jesieni pchany potrzebą posiadania jakiegoś filozoficznego hobby :roll: Teraz popróbowalem na paru wyjazdach lekkiego spiningu i cholera chyba mnie wzięło :twisted: Spiningować zamierzam na Wieprzy i okolicznych jeziorkach (Kopań, Wicko, Bukowo, Jamno, Łętowo, Ostrowiec).

Widzę, że zachodniopomorskie składa się na forum prawie wyłącznie ze Szczecina i Odry - otóż nie jest tak, co zamierzam wykazać :mrgreen: A póki co możecie mi życzyć PIERWSZEJ RYBY :lol::lol::lol: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam na imie Łukasz wiek 28 lat i mieszkam w Nowym Saczu. Rybki łowie bardzo bardzo amatorsko dlatego to forum to dla mnie kopalnia wiedzy. lowie przedewszystkim na splawik i grunt, nadszedl czas aby otorzyc sezon wiec wybieram sie jutro na stawy Heleńskie.

pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Was Paweł z Zabrza lat 64. Moje wędkowanie zacząłem jako dziecko (kij z leszczyny 10m żyłki i 2 haczyki w kieszeni).Później długie lata przerwy aż do pierwszego dnia emerytury.Od tego czsu minęło 14 lat.Wędkuję z gruntu,ryb do domu nie noszę bo nie lubię czyścić a Żona lubi dorsza ze sklepu.POZDROWIENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mieszkam w Debicy mam 30 lat wędkarstwo stalo sie "moją kokaina" latem ubiegłego roku tak wiec to jest mój pierwszy pełny sezon w gronie wędkarzy.Korzystając z tego forum liczę na pomoc i mądre rady ze strony starszych i młodszych kolegów posiadających większe doświadczenie.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich! Nazywam się Łukasz i mieszkam w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Mam 22 lata. Karte wędkarską mam od 5 lat, lecz od tego sezonu rozpoczynam przygodę z karpiowaniem. Sprzęt póki co mam z niższej półki, ale tego sprzętu jest spooooro więc i żeby go skompletować potrzeba trochę pieniędzy, a studentowi który pracuje w weekendy długo to schodzi...Sprzęt mam już praktycznie w komplecie, a od kwietnia zaczynam połowy z moimi 2 przewodnikami karpiowymi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was mam na imię Piotr i mam 43 lata. Na wędkowaniu przeszło mi już (a może dopiero) ponad 30 lat. Ostatnio mocno mnie pochłonęło morze i wyprawy na dorsze. Wodom cześć dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj samanta, .

Muszisz się udać do koła PZW, tam ci wszystko wyjaśnią (test, papiery i chyba 2 fotki).

Choć w moim kole prezes nie robi egzaminów, mówi, że wystarczy mieć przy sobie RAPR (regulamin) i już.

Ale ja i tak się go nauczyłem i polecam to innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Michał mam 16 lat i mieszkam w Wałbrzychu. Wędkuje od 6 lat, pewnie tak jak wiekszosc zaczynalem od splawika, później grunt i troche spining. Ostatnio mam male braki w lowieniu bo 2 przeprowadzki :???: i ciagle brakowalo czasu a sprzet sie lekko zniszczyl. Ale teraz zamierzam uzupelnic sprzet i kiedy sie tylko da pujsc na rybki :grin: .Musze tez wyrobic karte :wink: . POZDRO WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.