Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem Marcin mieszkam w Zakopanem. Preferutje wędkarstwo muchowe, spiningowe oraz grunt. Głownie łowie na jeziorze Czorsztyńskim, Rożnowskim, Liptowska Mara oraz na Dunajcu i na rzekach slowacji Wah w ruzemberoku itd. Obecnie przygotowuje sie do wyprawy na szczupaka do Szwacji. Zajmuje sie wynajmem apartamentów w centrum Zakopanego i mam zamiar organizowac wyprawy wędkarskie na muchę.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam serdecznie,

mieszkam i pracuję w Krakowie.

Bardzo miło mi dołączyć do tak zacnego grona. Od dawna, jako obserwator czytuję wypowiedzi, porady na interesujące mnie tematy i zawsze bardzo wysoko oceniałem ich poziom (merytoryczne i kultulralne wypowiedzi). To sprawiło, że postanowiłem dołączyć do Was.

Jeżeli chodzi o to w co się bawię najchętniej ... to muszka wybija się na pierwszy plan ale czasami ją zdradzam.

Pozdrowienia i do usłyszenia

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Bartek. Wędkować zacząłem jakieś 12-13lat temu. Nigdy nigdzie się nie zapisywałem - jakoś to do głowy mi nie przychodziło. Jednak po ostatniej przerwie w wędkowaniu (2lata) postanowiłem się zarejestrować i zaczerpnąć więdzy o sprzecie i łowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Paweł i jestem z Warszawy. Z tego co pamiętam to najpierw nauczyłem sie łapać ryby a potem pływać :razz: Pierwsze rybki to złote karasie u Babci na wsi na stawie. Moja przygoda z rybkami trwa juz prawie 30 lat. Mogę się nazwać wędkarzem uniwersalnym ponieważ większość metod nie jest mi obca. Co nie znaczy że jak coś jest do wszystkiego to jest do noczego :wink: Łapię na spina,na spławik odległościówką , na feedery a od jakiegoś czasu za namową kolegów bawię się troszkę w karpiarstwo. To ostatnie polecam , bo można cały tydzień wczesnego wstawania do pracy odespać na karpiowych zasiadkach :lol:

Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Rafał, mieszkam w Lublinie. Wędkarstwem pasjonuję sie od dzieciństwa. Zasadniczo nie preferuję wyraznie jakiejś metody no może poza lekkim spinem. Zdecydowanie najbardziej cenię sobie możliwość spędzenia wolnego czasu na łonie dzikiej przyrody / oczywiście z wędką w ręku /.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Rafał, mieszkam w Lublinie. Wędkarstwem pasjonuję sie od dzieciństwa. Zasadniczo nie preferuję wyraznie jakiejś metody no może poza lekkim spinem

Witam kolejnego spinningiste z lubelszczyzny :!::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na imię mam Wojtek,od niedawna mieszkam w Zgorzelcu. Jeżeli chodzi o nasze wspólne hobby to wróciłem do niego po wielu latach przerwy (sprawy rodzinne,praca,itd.). Preferuję wędkarstwo spławikowo-gruntowe, chociaż spinningiem umiem się też posługiwać. Ryby traktuję jako miły dodatek do spędzonego czasu na świeżym powietrzu,nie jeżdżę po nie tylko na nie. Próbuję poznać wody wokół Zgorzelca (Witka,Nysa Łużycka,Czocha,Leśniańskie,Żarka). Na forum na pewno będę szukał wielu porad. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Na Imię mam Sławek mieszkam w Gdyni. Wędkuję ok 10 lat, głównie spinning i grunt.

Najczęściej wędkuje na jeziorach, choć ostatnio zacząłem interesować się połowami w wodach morskich (surfcasting, spin w zatoce) choć narazie bez efektów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam All :)

Łukasz z Przemkowa (woj.Dolnośląskie). Aktualnie studiuje informatykę. Od 2009 oficjalnie w PZW. Łowie na Odrze, Nysa, Staw Przemkowski, Szprota, i inne jeziorka. Spining, gruntówka, all. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych kolegów po kiju :)

Niby kilka postów mam za soba, ale nie ładnie nie przywitac sie z cała społecznoscia ;)

A wiec :

Mam na imie Bartek mieszkam i urodziłem sie w Gdańsku. Mam 18 lat a wedkuje od 13/14 :). Ulubione metody łowienia bat, feeder (ze znajomymi), a gdy mam ochote na samotny spacer oddaje sie temu co najbardziej lubie czyli sztuczna mucha i spining :)

Najczescie łowie w kolicach Karsina (mam tam rodzine) i oczywiscie Martwa Wisła, Wisła bierząca, jeziorka koło Przywidza, a ryby szlachetne Wietcisa, Reda, Radunia, Wda.

Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia na rybkach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.