Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Jestem Patryk dla znajomych Patolek mieszkam w Vlissingen (Holnadia) lubie lowic na rzekach z szybkim nurtem niedaleko od Ukrainy 100 km na wschód od Rzeszowa lowie od roku mam 12 lat...No i to chyba tyle :grin:

Pisze z bykami bo jestes w NL :shock: [glow=red][/glow][shadow=green][/shadow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

WITAM WSZYSTKICH

Zacząłem zabawę w wędkowanie już jako mały chłopiec po czym się zaniedbałem w wyprawach na rybki.Po latach powróciła pasja. Ostatnio spodobało mi się spiningowanie choć nie wiele o tym wiem, mam nadzieje że tu się dowiem więcej.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Dariusz.Wędkuje od 11tego roku życia czyli jakby nie patrzeć prawie 27lat, pisze prawie gdyż miałem 10letnia przerwę którą postanowiłem zakończyć niecały miesiąc temu :mrgreen:

Zaczynałem pewnie jak większość od spławika, później był grunt (zasiadki nocne) by w końcu ograniczyć się wyłącznie do spinningu.

Łowie na Wiśle w okolicy Solca Kujawskiego, głównym celem moich wypraw jest sandacz ewentualnie szczupak.

To na tyle i nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam na imie Bartek,jestem z Nowego Sącza,wedkuje od 5 roku zycia,pierwsza rybe (okonka)zlapalem wlasnie w tyn wieku na kawalek patyka i zylki i od tego sie zaczela moja przygoda z wędkarstwem :mrgreen: obecnie mam 21 lat. zaczynalem od splawika,pozniej byl grunt,wedkarstwo podlodowe i i teraz zaczynam ze spiningiem. glownie w tym rokujezdzilem na zasadzki na karpia i suma i pare efektow bylo. pozdro dla wszystkich :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...Mam na imię Krzysiek mieszkam koło Lublina, wędkuje odkąd pamiętam moimi ulubionymi metodami są tyczka, odległościówka ale najczęściej spininguje i tu miewałem drobne sukcesy ponieważ biorę udział w zawodach wędkarskich kiedy na to czas pozwoli, myśle dzielić sie swoimi spostrzeżeniami i wymieniać sie wiedzą pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....Mam na imię Karol. Mam 23 lata i mieszkam koło Gniezna w miejscowości Witkowo. Wędkarstwem interesuję się od 10 lat,lecz kartę mam od 2 tygodni. Przedtem cały czas wędkowałem z kolegą na wodach PZW oraz na wodach komercyjnych na których nie potrzebowałem mieć karty.Wciąż czekam na swoją rybę życia jak to się mówi. Ostatnio złapałem Okonia 1,5 kg i jest do jedno z moich pierwszych poważnych ryb.Moją ulubioną metodą wędkowania jest grunt i spławik. Chciałbym życzyć wszystkim udanego sezonu oraz połamania kija !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem takiego tematu predzej i zdążyłem już się wpisać w innym temacie więc wklejam moje "intro"

Witam,

Na wstępie krótko o mnie. Mam 32 lata (sic!) i niestety dopiero teraz zaczynam przygodę z wędkowaniem. Kręci mnie to niesamowicie a poza tym jest to świetny pretekst, żeby wyskoczyć z domu od tzw "baby". Choć mam za soba parę wypraw "gruntowych" i "spinningowych" (raczej bez sukcesów) uważam się za wedkarza totalnie "zielonego". Czytałem przeróżne fora i postanowiłem zarejestrować się na haczyku.pl.

Na grunt posiadam kijek MISTRALL RedLine TeleCarp 3,6m CW20-60 .., kołowrotek Jaxon Mexar FD300,

Na spinning używam Catany 2.7m CW10-30 i krecioł Shimano Catana 2500. Wiem, że wybór nie do końca trafny ale sprzęt ten kupowałem bez wielkiej wiedzy na "te" tematy.

Następne mam nadzieję będą lepsze.

Pozdrawiam

Kuba-muayfan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Beniamin mam 24 lata, wędkuje od 9 roku życia.Pochodzę z Gniewkowa, aktualnie mieszkam w Rypinie.Uwielbiam wędkowanie spławikowe, gruntowe nie pogardzę także spinningiem:) .Moje dotychczasowe osiągnięcia to Karp 9,5kg, lin 1,5kg, amurek 5,5kg i wiele wiele innych :>.Poza wędkowaniem uwielbiam boks i gry pc :P . Jestem nowym użytkownikiem forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie do zobaczenia na łowisku .

Jomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marcin. Użytkownikiem forum jestem już od jakiegoś czasu ale jakoś się tak złożyło że nie pisałem nic i dopiero teraz przedstawiam się, wędkuje od zawsze, teraz już głównie na spinning :) pochodzę z Biskupca na Warmi, a mieszkam w Warszawie gdzie jestem studentem Weterynarii. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Kamil, mam niespełna 20 lat i w tym roku zacząłem na poważnie bawić się wędkarstwem. Sporo łowie, czytam- generalnie nadrabiam zaległości. W tym sezonie zacząłem spinningować, to chyba moja ulubiona metoda wędkarstwa. Na rozkładzie mam już kilka ładnych okoni, średnich jazi i szczupaków. Czasem też spławikuje lub bawię się feederem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam na imię Daniel jestem z Bieszczad okolice Soliny, moja pasja oczywiście rybki i muzyka hip hop ,postaram się udzielać na forum pisać posty,dowiadywać się wiele ciekawych rzeczy i jak najbardziej pomagać innym :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przyjaciele wędkarze. Jestem Grześ i żałuję dwóch rzeczy, że mało ryb mamy w naszych wodach i jeszcze mniej pięknych "rybek" nad wodami z wędką w ręku. Spławik, to jest to, na czym się wychowałem a grunt na rzece to to, czego się uczę nieustannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Łukasz z Międzyświecia .Wękowaniem zaraziłem się już w wieku przedszkolnym i tak mi pozostało do dziś :smile:

Łowię głównie na stawach i rzece.Lubię grunt.spławik i drgającą szczytówkę choć mucha i spining nie są mi obce.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem z warszawy, mam 34 lata, do hobby powróciłem po kilku latach, może nawet kilkunastu. Chciałbym połowić szczególnie metodą spinningową. Ogłaszam się tu z bardzo prozaicznego powodu, szukam kompana na wyprawy wędkarskie dobrze znającego temat spinningu. Mam samochód, łódkę, echosondę.

pozdrawiam wszystkich zakręconych po latach>Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.