Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Nazywam sie Tomek mieszkam w Warszawie.

Wędkuje od 15 lat, moimi ulubionymi a zarazem

jedynymi łowiskami nad które jezdzę są :

Zalew Zegrzynski/ Bugo-Narew / Wisła ( Góra Kalwaria)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Mam na imię Krzysztof i pochodze z pojezierza Chełmińskiego. Wędkuje od najmłodszych lat. Niestety wszystkiego musialem uczyć się na własnych błędach, ponieważ w najblizszej rodzinie nie ma osób wędkujących.

Na forum jako "podglądacz" :oops: jestem od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Wojtek, mieszkam w Krakowie i jestem wędkoholikiem ;)

Ostatnio łowię głównie z gruntu, czasami zdarza mi się pobiegać ze spinningiem.

Moje ulubione łowiska to: Przylasek Rusiecki, Kryspinów, Wisła, choć zdarza się też, że odwiedzam inne, mniejsze łowiska w okolicach grodu Kraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

Jestem Michał, moja ulubiona metoda wędkowania to spinning.

Od około miesiąca zainteresowałem się wyrobem przynęt, bardzo mnie to wciągnęło i w ciągu tego czasu powstały już pierwsze moje jigi, wcześniej zajmowałem się wyrobem noży myśliwskich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marek. Mam 38lat a od trzech mieszkam w Nowy Dworze Mazowieckim i tyle też czasu wędkuję. Narew,Wkra i Wisła. Niemam ulubionej metody-każda ma swoje zalety. W tym roku ciężki grunt i dla równowagi bolonka. Rybę życia mam jeszcze przed sobą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, z tej strony Aleksander lat 23.

Kilka lat temu wędkowałem z ojcem czysto amatorsko na sprzęcie za kilkanaście złotych... od tego roku chcę się za to zabrać bardziej poważnie i zakupić porządny sprzęt, jednak ciągle amatorsko, hobbystycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Z tej strony Piotrek z Kalwarii Zeb. - Małopolska. Mam 34 lata. Wędkuję po przerwie drugi rok. Wcześniej kartę uzyskałem w wieku 14 lat, dwa lata łowienia i przerwa. Najczęściej spinning, od czasu do czasu spławik i grunt na stawach naszego koła. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pomimo że mam konto od 2007 roku dopiero teraz tutaj piszę :) Gdy się tutaj rejestrowałem miałem 17 lat a teraz 23 i jakoś za młodszego inaczej patrzyłem na świat. Jestem z pod Dąbrowy Tarnowskiej koło Tarnowa. Po 6 latach przerwy wracam do wędkarstwa. Dawnej łowiłem przeważnie grunt i spławik ( srebrny medal WŚ za karasia i lina ). Potem sprzedałem wędki i cały osprzęt a teraz wracam do spinningu ponieważ lubię aktywniejszą formę łowienia jak i duży drapieżnik to było by coś. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy i myślę że jakoś sie zakolegujemy tutaj na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okonhed

Jestem nowy na forum choć od dawna je czytam.

Łowie każdym sposobem, teraz próbuje sił w spiningu.

Z racji tego że zaczynam dopiero z spiningiem to proszę o cierpliwość i wybaczanie głupich pytań a tłumaczenia i odpowiedzi nawet na te najgłupsze pytania mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.