Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć jarek z warszawy ryby łowiłem ostatnio 10 lat temu (mam 26lat) ale ostatnio wrócilem i byłem jużkilka razy pozdrawiam niestety ze sprzętem i z wiadomościami jestem troche do tyłu zakupiłem wędke shimano catana tr gt 390c prosze o opinie na temat tej wędki oraz jaki kołowrotek do niej dokupić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć Jaro. Zapraszam do odpowiednich działów. Zanim jednak zaczniesz zadawać pytania i zakładać nowe tematy zapoznaj się z regulaminem a potem poczytaj trochę forum a prawdopodobnie znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ogarnietych tym szalenstwem ;)

Za wedkarza sie nie uważam,gdyz wszystkie ryby ktore zlowilem zostaly wyciagniete z komercyjnych lowisk. Pierwszy raz nad woda to chyba 5/6rok zycia(historia skad sie tam wzialem dosyc smieszna gdyz znalazlem w domu ktory "sie budowal" splawik jakiegos robotnika,potem pytanie do starego "co to?" noi sie posypalo heeeya nad wode(ledwo unoszac wedke). Oczywiscie debiut zakonczyl sie dla mnie pomyslnie (chyba karp 0.5kg :lol: ) Potem nad wode wyruszalem zawsze kiedy bylem blisko. Najwiekszym osiagnieciem z ktorego jestem dumny to karp o wadze 5kg (mialem 7lat wedke 1,5m kawal chleba na haczyku) Co wiec za tym idzie niezla bania byla bo jedyny raz mialem mysli ze "cos" mnie wciagnie do wody i juz nie wyjde) zabawa zakonczyla sie pomyslnie gdyz po 5min mojego osobistego horroru zza wysokoch traw wylonil sie moj tata :] (domagal sie wedki ale mu nie oddalem :D bo co moj hol to moj) Ryba zostala wyciagnieta na brzeg i wypuszczona spowrotem do stawu. Kolejne lata to juz spadek mojej aktywnosci... Lowie bo fajnie jest spedzac czas lampiac sie w splawik(to mi sie najbardziej podoba) Aktualnie kombinuje jak zrobic zeby moje male karpie wytrwaly w stawie zime... (teraz mam 17lat i chyba znowu czuje potrzebe zlapania wieeelkiej ryby) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imie Michal mieszkam w Koninie (woj. Wielkopolskie) 9.06 skaczylem 16lat. Wedkarstwem interesuje sie chyba od urodzenia. Metoda to glownie splawik , no i sezonowo spinning a takze grunt nad Warta. Na rybki chodze gdy jestem na dzialce (weekendy i wszystkie wolne dni :razz: ) Wode mam praktycznie "pod nosem" innymi slowy wedkuje tam gdzie kumpel o nicku stocha :lol: Pozdrowienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Jacek. Mieszkam w Warszawie. Wędkuję głównie w moich okolicach. Ulubiona metoda połowu: spinning.

Miałem troszkę dłuższą przerwę w wędkowaniu, ale w tym roku wróciłem do swojej pasji. Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc jak również sam będę mógł pomóc.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Witam wszystkich wędkarzy mam na imie łukasz ucze sie w szkole w Gorzowie.

Wędkuje w mojej okolicy czyli około 6-7 jezior,warta i noteć,

jesli chodzi o ulubiona metode to spławik.

Sukcesów wielkich nie ma,oprócz ,Leszcza z pobliskiego jeziora kłodawa 3,1kg,kilku karpi ze stawów i jezior 2-4 kg,lina który miał niecała 2,Brzany ze skawy 2,8 kg.A pozatym nie ma zbytnio czym sie chwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sandaczowców i nie tylko!! Nazwa moja Promek. jestem z Częstochowy więc pewnie nie zdziwi szanownego Szoguna że się podłączyłem :) poczytałem trochę i jeszcze więcej i oczywiście się zainteresowałem bo Poraj to moje główne łowisko sandaczowe. wszelkie info na ten temat mnie bardzo interesi i bardzo chętnie wymienię swoje obserwacje. przy czym zaznaczę że moje na pewno będą skromniejsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam raz jeszcze, wczoraj nie napisałem zbyt wiele, to może dziś...:) spining to oczywiści mój number1, sandacze również. na porajek jeżdżę od 1990 roku. ze zmiennym szczęściem ale do powodzi w 1997 było raczej przy mnie, potem mnie trochę opuściło :( oczywiście jestem pod wrażeniem dokonań sir SHOGUNA i jego magicznych dokonań - bo to sztuka jak nikt nie wyjmuje, wyciągać dużo i dużych. pozdrawiam całą brać i będę się odzywał oczywiście najczęściej przy okazji gadki o sandaczach i poraju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów wedkarzy, jestem Marek z Wrocławia. Koledzy mówia na mnie Zedek ( nie Zadek !! ;-) )

Wędkuję praktycznie od dzieciństwa, ale jestem typowym niedzielnym łowcą. Największy mój sukces to 60 cm karpik (na zdjęciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy tu trafili i dołączyli sie, albo dopiero to uczynią ... bo jeszcze sie zastanawiają ... czy podglądać, czy uczestniczyć :)

Bardzo przepraszam za to brzydkie słowo w temacie "nowych", ale ma ono na celu w pewnym sensie przyciągniecie uwagi do tego postu.

Mam świadomość, że jesli sie wchodzi w grupę osób juz troszke znajacych się, nie znajac ich .. człowiek czuje sie jakoś tako nie swojo. Pomyślałem więc, że jesli człek sie przedstawi i zostanie powitany w "klubie", zaraz mu raźniej, nie ma tremy a jesli już, to na pewno jest mniejsza idt, itp. Najwazniejsze, to pierwsze koty za płoty :cool:

Nie obawiajcie się, walcie śmiało a na pewno zostaniecie przyjaźnie przyjęci.

Chcę, by panowała tu atmosfera serdeczności, taka ... rodzinna, taka ... wedkarska :) Bez zawiści, cwaniactwa i kłamstwa, które bedzie bezwzglednie tępione. Nie pozwolę (jak i reszta gromadki) by ktokolwiek kogoś tutaj obraził. Jak to mówią ... mogą wszy po stole skakać, ale porzadek musi być!!! :lol:

Wędkarstwo to przede wszystkim obcowanie z naturą podczas naszych wypraw "w zapomnienie" tzn. wyluzowanie się psychiczne. Odpoczecie od codzienności. I TUTAJ też tak ma być, czego wszystkim życzę :cool:

Na odwagę ja zacznę ... wymyśliłem se, to se zacznę :mrgreen:

Mam na imie Piotrek, mieszkam w Sosnowcu, wędkuję od ok. 33 lat, od 16 lat wyłącznie metodą spiningową i wyłącznie na zbiornikach zaporowych z pływadełek, ulubiona zdobycz i ryba porządania to sandacz :grin: Inne pasje ... strzelectwo, majsterkowanie, informatyka, rowerek.

Chyba wystarczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.