Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich i przedstawiam się, mieszkam w Szczecinie i poławiam najczęściej w jego okolicach. Zacząłem w wieku 7 lat od spławika, potem prawie wyłącznie spinning, także pstrągowy. 8 lat temu dotknąłem 'muchy' i od tego czasu to jest moja zdecydowanie ulubiona metoda (łowię w górach na urlopie i czasem w weekendy w podszczecińskich rzeczkach), nadal regularnie łowię na spinning (Odra). Mimo długiego stażu nie mam żadnych imponujących ryb na koncie. Jeśli są tu jacyś inni muszkarze ze Szczecina (moi kumple to sami spinningiści) to chętnie nawiążę kontakt. Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

czesc jestem tutaj nowy chcialbym sie dowiedziec o dobrych lowiskach w kujawsko-pomorskim a najlepiej niedaleko Nakla wedkuje od niedawna brak jakichkolwiek sukcesow i chcialbym to zmienic pomocy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Krzysiek. Trafiłem tu dlatego, że właśnie wyrobiłem kartę wędkarską i zaczynam wędkowanie.

A forum ciekawe, bo już znalazłem odpowiedź na parę pytań. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów haczyka:)

Mieszkam w Gdyni. Cały wolny czas poświęcam wędkarstwu, jestem członkiem koła PZW Gdynia-Port. W moim kole pełnię funkcję wiceprezesa ds. młodzieży. Cały rok na okrągło prowadzimy szkółkę wędkarską. Jestem również opiekunem Młodzieżowego Klubu Ekologiczno-Wędkarskiego "REX"

Całkowicie poświęciłem się wychowaniu ekologiczno-wędkarskiemu naszej młodzieży.

Mało mam czasu na odwiedzanie innych stron, tutaj wszedłem przypadkowo i spodobało się :)

Widzę wiele ciekawych postaw, wiele ciekawych tematów. Uznałem, że warto się tutaj zadomowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów haczyka:)

Mieszkam w Gdyni. Cały wolny czas poświęcam wędkarstwu, jestem członkiem koła PZW Gdynia-Port. W moim kole pełnię funkcję wiceprezesa ds. młodzieży. Cały rok na okrągło prowadzimy szkółkę wędkarską. Jestem również opiekunem Młodzieżowego Klubu Ekologiczno-Wędkarskiego "REX"

Całkowicie poświęciłem się wychowaniu ekologiczno-wędkarskiemu naszej młodzieży.

Mało mam czasu na odwiedzanie innych stron, tutaj wszedłem przypadkowo i spodobało się :)

Widzę wiele ciekawych postaw, wiele ciekawych tematów. Uznałem, że warto się tutaj zadomowić :)

Wow, "Szycha" ;) Serdecznie witamy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kolezanki i koledzy po kiju.

Jako żem nowy na forum to odrazu krótko się przedstawię.

Mam na imię Bartosz, lat 30 ( w tym roku stuknie), jestem ze Szczecina (oś. Książąt Pomorskich) i wędkuję od 10tego roku zycia. Ale jak to w życiu bywa, praca, obowiązki, wielośc pasji, mało czasu i wiele innych czynników sprawiły, że ostatnie 2 sezony mam w plecy. Żałuję i obiecuję poprawę

Wczesniej łowiłem na pojezierzu Myśliborskim (Dębno Lub, Ostrowiec, Barnówko, Myśla, Kaleńsko, Namyślin), oczywiście i na naszej Odrze, Regalicy (różne odcinki), Dolna Odra, Miedwie, Dąbskie. Wszak wody mamy mnóstwo. Ale nie mam ulubionego akwenu, choć preferuję wody stojące gdzie można stanąć na 2, 3 dni. Lubię gruncik i spławik,, malutkie odnisko, cisze i spokój, a przedewszystkim obcowanie z przyrodą nad wodą. Nie o wynik chodzi lecz o wypoczynek.

W tym roku zamierzam ostro nadrobić. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Andrzej, mam 27 lat, wędkuję od 2.

Mieszkam w Łodzi...

Moje ulubione metody łowienia to min: spławik (odległościówka), bacik i różne metody gruntowe.

Od tych dwóch lat poszukuję ładnego, dzikiego, akwenu na którym mógłbym powędkowac, piszcie jeśli coś takiego znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Skarcony przez starszyznę forum pragnę się przedstawić :wink:

Wędkarz z ojca, dziada i pradziada, do dalszych korzeni nie dotarłem; zdeklarowany spinningista w pierwszej linii :mrgreen:

Wychowałem się nad urokliwą Prosną, aktualnie można na mnie wdepnąć nad wrocławską Odrą - dosłownie, bo lubię wszelkie krzaczory i dzicz w którą staram się wkomponować.

Prywatnie 28-letni inżynier mechanik z dozą poczucia humoru i zamiłowaniem do czerwono-czarnej części futbolowego Mediolanu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gorąco Wszystkich Nowych :wink:

można na mnie wdepnąć nad wrocławską Odrą - dosłownie, bo lubię

wszelkie krzaczory i dzicz w którą staram się wkomponować.

Jest spore prawdopodobieństwo ,że prędzej czy później zderzysz się z mańkiem moderatorem Naszego forum. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

jestem wesoły bronek mam na przedmiesciu domek a w tym domku rybki , gaz i zaspiewam jeszcze raz :wink:

wrocilem do wędki rok temu po prawie 12- letniej przerwie i juz wiem ile stracilem.

jakies to zycie przewrotne. jak bylem mlody mialem kupe czasu to nie miałem za bardzo jak łowic (ciezko z dojazdem na łowisko, o sprzet trzeba prosic rodziców etc.)

jak teraz mam kase na sprzet i mozliwosc wyjazdu na ryby to znow nie mam czas bo dzieci rodzina i kochana praca :lol:

i tak w kółko .

ps. nie jest tak zle w tamtym roku zaliczylem pare wypraw a i wtym mam zamiar ostro polowic .

pozdrawiam kolegow po kiju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.