Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Na imię mam Igor wędkuję od kiedy pamiętam bo mój tatko był maniakiem wędkarstwa. Właściwie to troszkę źle się wyraziłem ja raczej mocze kija w wodzie a nie wędkuje bo jak do tej pory żadnych rekordów nie biłem. Do przedwczoraj tylko na wodach słodkich ale od tej pamiętnej daty stałem się "wilkiem morskim" super zabawa wędkowanie na morzu, teraz to będzie mój numer jeden wypraw Bałtyk i dorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Mateusz, mam 15 lat, tego roku wstałem od kompa i ostro wziąłem się za wędkarstwo, więc o sukcesach jakichś na razie nie mogę mówić, najbardziej lubię spinning, na swoim koncie mam już kilka-kilkanaście ładnych okoni oraz wzdręg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Marcin. Mam 27lat i jestem z Wawy. Ryby łowię od dziecka z tym że zawsze łowiłem z ojcem i tylko w Bułgarii. Dlatego nie znam polskiego nazewnictwa i dopiero sie uczę. Od jakiegos czasu zacząłęm łowić w Polsce. Nigdy nie miałem sprzętu bo jak juz pisałem zawsze jeździełem do ojca i on wszystko ogarniał.

Postanowiłem to zmienić i chcę kupić sprzęt, nauczyć się wiązać haczyki, przypon itp. Jak możecie to piszcie i podsyłajcie jakieś adresy stron gdzie mógłbym się nauczyć wszystkiego co niezbędne na początek, żebym będąc samemu na rybach jak mi sie zerwie haczyk, żebym nie musiał wracać :-) Najlepiej jakaś stronka z filmikami instruktażowymi bo na zdjęciach nie ogarniam tego wiązania.

Jeszcze raz witam i do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie :) nazywam się batagur - Maciek . Jestem częściowo z Bielska - Białej oraz Kobiernic, wiochy położonej nad piękną rzeką w krainie pstrąga i lipienia, nad którą zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego łowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów. Nazywam się Łukasz, mam 21 lat i mieszkam w Rzeszowie (woj.podkarpackie). Ryby na bardziej poważnie zacząłem łapać od tych wakacji, mimo iż karte wyrobiłem w 2005 roku. Od przyszłej wiosny zaczynam nastawiać się na solidne karpiowanie. Od lipca zaczynam powoli kompletować cały niezbędny sprzęt właśnie do karpiowania. Na ryby niestety jeżdże sam, jednak łudzę się, że na wiosenne zasiadki na karpie będę już miał z kim jeździć. Mam nadzieje, że na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a czasami także będę mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

na imie mam rafal, mam 23 lata i pochodze z olsztyna. warmia i mazury obfituja w jeiora wiec na rybki jest gdzie jezdzic. forum odwiedzilem, gdyz jak sie dowiedzialem niedawno mieszkam blisko fajnego karpiowego lowiska i trzeba bylo cos sie dowiedziec o tej rybce, kupic sprzet itp

pozdrawiam nex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodnik szuwarek, bądź szuwarek wodnik - jak kto woli :mrgreen: lub po prostu łukasz.

odkryłem na nowo pasje wędkowania po jakichś 7 latach, kiedy to miałem jeszcze legitymację wędkarską. więc śmiało można stwierdzic ze dopiero zaczynam. obecnie nastawiam się głównie na ryby białe z gruntu - a przede wszystkim karpie, na wszelakich stawach hodowlanych jak narazie. wraz z nadejściem przyszłego sezonu pomyśle o wykupieniu składek w swoim okręgu i wstapieniu w szeregi pzw :grin: jak również o jakiejś drugiej "specjalistycznej" motodzie połowu. czasu jest wiele do namysłu bo zakup planuje na wiosnę. byc może w tym czasie tu spędzonym, znajdę jakiegoś mentora który mnie naprowadzi na odpowiednią ścieżkę :wink:

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Koledzy po kiju!

Jestem tu pierwszy raz, ale troche czuje sie jak emeryt. Moj staz wedkarski to juz 35lat!!!

Mam nadzieje jednak,ze jakos sie zadomowie.Mam chyba wiele ciekawych obserwacji i spostrzezen i to zarowno"historycznych" jak i biezacych...a pytan jeszcze wiecej.:)

Pozdrawiam: bass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wieczór.

imię; Krzysiek z Pszczyny ( śląskie )

19 lat, łowię od 13 :) z przerwą dwuletnią.

Do łowienia zachęcił mnie dziadek, teraz czasami zdarzy się razem wyskoczyć na rybki, ale rzadko.

Najczęściej łowię na wiśle, ostatnimi czasy bez większych rezultatów.

Na początek może tyle, pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witam Wszystkich serdecznie po trzymiesięcznej przymusowej przerwie spowodowanej różnymi przeciwnościami losu :cry: Ale mam nadzieję, że to już za mną. Letni sezon cały straciłem, ale przecież przed nami jesień :lol: Starałem się w miarę na bieżąco śledzić to co dzieje się na forum choć nie mogłem aktywnie w nim uczestniczyć, ale na szczęście to już przeszłość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.